Hotel Impiana Resort Chaweng Noi, Koh Samui
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie:
Club Resort sa nachádza v lokalite Chaweng Noi. Nehnuteľnosť sa nachádza na jednej z najkrajších pláží na svete.

Zariadenie:
Rezort víta cestujúcich do 98 izieb. Rezort ponúka lobby a recepciu. K rôznym zariadeniam a službám patrí hotelový trezor, zmenáreň, platená služba stráženia detí, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. Obchody so suvenírmi a iné obchody môžete využiť na nákupy a prechádzky. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. V prípade potreby môžu cestujúci zaparkovať svoje autá vo vlastnom aute.

Ubytovanie:
K dispozícii je kúpeľňa v izbách, klimatizácia a ventilátor pre správnu vnútornú klímu. K štandardným funkciám väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva na oddych. Niektoré z nich majú aj bočný výhľad na more. K dispozícii je aj trezor a minibar. Štandardom je tiež príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Najlepšie rekreačné vybavenie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio, DVD prehrávač a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Na každodenné použitie je k dispozícii sušič vlasov a župany.

Šport / zábava:
Vonkajší bazén s detským ihriskom je ideálny pre aktívny odpočinok a pravidelný aqua tréning. K dispozícii je slnečná terasa, ležadlá a slnečníky. Okrem posilňovne, biliardu, šípok a kúpeľov ponúka za príplatok aj masáže.

Stravovanie:
Gastronomická oblasť má bar. K dispozícii sú rôzne stravovacie služby. Hostia si môžu vybrať medzi polpenziou a plnou penziou. Všetky tri hlavné jedlá presvedčiť s rôznymi jedlami, obedy a večere hostia majú v menu forme.

Kreditné karty:
V rezorte prijímajú tieto kreditné karty: American Express, Visa a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky