Hotel Dara Samui Beach Resort & Spa Villa
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Hotel sa nachádza priamo na populárnej a kilometre na "Chaweng Beach". Početné reštaurácie, bary a rôzne nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti. Doba prenosu do Koh Samui letiska trvá cca. 20 minút.

Vybavenie: Moderný hotelový komplex v tradičnom lanskom štýle pozostáva z celkom 70 izieb, ktoré sú rozmiestnené po celom komplexe na 3 poschodiach v 5 rôznych budovách. K vybaveniu patrí príjemná vonkajšia recepcia s recepciou a posedením. O fyzickú pohodu sa stará špeciálna reštaurácia (à la carte, nutná rezervácia) „Serene Beachfront Restaurant“ s medzinárodnými a thajskými špecialitami a lahodnými jedlami z rýb / morských plodov a jedál z grilu, ako aj hlavná reštaurácia „Dara Cafe“ s medzinárodnou, ázijskou a ľahkou kuchyňou a mnohými západnými pochúťkami. . V udržiavanom vonkajšom areáli vás bazén s vírivkou a bar pri bazéne pozývajú na odpočinok a relaxáciu. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double Superior: Komfortné a priestranné izby (cca 42 m²) sú zariadené v vkusný, tradičnej architektúre severného Thajska a majú kúpeľňu s oddelenou sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, káblovú TV, DVD prehrávač, trezor, minibar (proti. za poplatok), kávy/čaju, telefónom a balkónom. Počet izieb: 57
Double Deluxe: Set V rovnakej kategórii v treťom poschodí prístavku.

Rezervovateľné možnosti stravovania: BB / HB / FB: americké raňajky formou bufetu. Ak ste si rezervovali polpenziu, budete mať aj večeru formou bufetu alebo ako stanovené menu. Ak ste si rezervovali plnú penziu, budete mať aj obed a večeru formou bufetu alebo ako pevné menu (v závislosti od obsadenosti).

Pri rezervácii all inclusive:
: Navyše k all-inclusive jedlom po nápojov v čase od 11 do 22 hodín, vrátane: nealkoholické nápoje, voda a pivo a koktaily

Národná kategória: 4 hviezdičky

Zábava: Varenie tried: Niekoľkokrát týždenne, za poplatok

Šport za poplatok: rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo vo verejných priestoroch.

Hotelové kreditné karty: Amex, Visa a Mastercard.

Poznámky: Od 1. novembra 2017 bude na thajských plážach platiť zákonný zákaz fajčenia.
*******
Ako 01.11.2017, minimálny vek pri hotelových 12 rokov.
*******
U pobrežné útes môže byť, že plávanie obmedzený.

V Thajsku môžu byť umývadlá alebo vane / vírivky integrované do všeobecného obývacieho priestoru hotelovej izby bez priestorového oddelenia.

Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve postele queen / king. Pri obsadení 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi sa môže stať, že sú k dispozícii iba 1 alebo 2 veľké postele. Môže sa teda stať, že s 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi v jednej izbe musí jedno dieťa spať v posteli rodičov.


Poznámka 2: Dara Samui Beach Resort & Spa Villa
Pláž Chaweng 162/2 Moo 2,
Bophud Koh Samui,
Suratthani 84320 Thajsko
Tel .: +66 (0) 77 231 323-7,
Fax: +66 (0) 77-231 328
E-mail:

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky