Hotel Chaba Samui Resort
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Hotel sa nachádza v živom centre mesta Chaweng a je len oddelený od verejnej, jemnej piesočnatej pláže promenádou. Perfektný východiskový bod pre odpočinkovú pláž a aktívnu dovolenku. V okolí nájdete množstvo nákupných a zábavných možností. Transfer z letiska Koh Samui je približne 20 minút.

Vybavenie: Moderný hotel pozostáva z dvoch 4-podlažných budov na oboch stranách ulice, ktorá vedie cez populárne dovolenkové letovisko Chaweng. Jazerné krídlo v zadnej časti má 32 izieb, moderné oceánske krídlo so 61 izbami sa nachádza priamo pri mori. K ďalšiemu vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou a à la carte reštaurácia. Vonku sú dva bazény s integrovaným detským bazénom a barom pri bazéne. Slnečníky, uteráky a ležadlá sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Double Lake Wing (***): Zrekonštruované Lake Wing izby (cca 30 m²) s drevenou podlahou majú kúpeľňu/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom (DW), minibar (za poplatok). a bezpečné. Tieto izby nemajú balkón.
Double Ocean Wing (***): Izby Ocean Wing (cca 32 m) boli tiež zrekonštruované a majú rovnaké vybavenie ako izby Lake krídlo, ale s vaňou alebo sprchou, balkón alebo terasa a bližšie k moru.
Jednolôžková izba: Dvojlôžková izba pre obsadenosť jednou osobou.

Možnosti rezervácie stravovania: B&B / HB: raňajky. Ak je rezervovaná polpenzia, obed alebo večera.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Šport v cene: fitnes miestnosť.

Šport za poplatok: vodné športy na pláži (miestni poskytovatelia).

Program pre deti: detské ihrisko.

Wellness: masáže za poplatok.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo vo verejných priestoroch.

Upozornenia: bezbariérové ​​hotelové zariadenie.
Neexistujú žiadne bezbariérové ​​izby.
******
Od 1.11.2017 na plážach Thajska platí zákonný zákaz fajčenia.
*******
V Thajsku môžu byť umývadlá alebo vane / vírivky integrované do všeobecného obývacieho priestoru hotelovej izby bez priestorového oddelenia.
*******
V Thajsku má väčšina izieb jednu alebo dve postele veľkosti queen / king. Pri obsadení 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi sa môže stať, že sú k dispozícii iba 1 alebo 2 veľké postele. Môže sa teda stať, že s 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi v jednej izbe musí jedno dieťa spať v posteli rodičov.


Poznámka 2: 19 CHAWEG BEACH ROAD, CHAWEG
84320 KOH SAMUI / Thajsko
006677230407-10
006677422380
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 81.
V katalógu „Diaľkové cestovanie“ leto 2021 na strane 77.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky