Hotel Centara Villas Samui
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Stredisko sa nachádza na juhu ostrova Koh Samui priamo na piesočnatej, krásnej "Natien Beach". Neďaleko sa nachádza pôvodná rybárska dedina "Hua Tanon". Centrum Lamai s množstvom reštaurácií, barov, nákupných a zábavných zariadení je cca. 15 minút jazdy od hotela. Útulnejšie centrum mesta Chaweng je vzdialené cca. 30 minút jazdy od hotela. Príležitostná kyvadlová doprava do Lamai a Chaweng (podľa dohody/poplatku). Čas transferu z letiska Koh Samui je cca. 1 hodinu.

Vybavenie: Tento elegantný hotel v tradičnom štýle sa harmonicky presúva do idylické záhradnej krajiny a má 102 typických viliek, ktoré sú terasovité v záhrade.Medzi zariadenia hotela patrí moderná lobby s recepciou, posedením, knižnicou, obchodom so suvenírmi a bankomatom.K dispozícii je niekoľko reštaurácií a bar.Reef Café sa nachádza priamo na pláži a ponúka medzinárodné a ázijské pochúťky.Reštaurácia "Coral" ponúka špeciality na grilovanie a tematické bufety.Pre zmenu, "Papillon Lounge" so širokým výberom lahodných koktailov a početné vína.Menšie občerstvenie a občerstvenie sa podávajú počas dňa na baru "Butterfly Exhibition".V láskyplne, idylickej a terasovito upravenej záhrade si môžete pozvať priestranný bazén, pozostávajúci z 3 bazénov, integrovaného detského bazéna, vírivky a slnečných terás, aby ste si oddýchli a zotrvali.Na pláži a na pláži sú zdarma k dispozícii lehátka a slnečníky.

Rezervovať si zariadenia:
Záhradná vila: Detské, pohodlné a priestranné vily (cca 38 m² vrátane vonkajšieho priestoru) sa nachádzajú v záhrade a majú sprchu/WC, sušič vlasov, župany/papuče, klimatizáciu, satelitnú TV, trezor, telefón, minibar ), Zariadenie na prípravu čaju a kávy a terasu s výhľadom do záhrady.
Vila Deluxe: S rovnakými zariadeniami trochu priestrannejšia (asi 42 m² vrátane vonkajšej plochy) a čiastočne umiestnená v blízkosti bazénu.

Rezervované možnosti stravovania: BB/HB: americké raňajky formou bufetu. Okrem toho HP na večeri formou bufetu alebo ako nastavené menu (kvôli obsadeniu).

Pri rezervácii all-inclusive:
All-inclusive (možné do 15.11.17 na pobyt 1.11.17-31.10.18): Raňajky, obedy a večere formou bufetu alebo à la carte v kaviarni "Reef Café" alebo v "Coral Bar" (kvôli obsadeniu). Zmrzlina počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v "Coral Bar", "Reef Café" a lobby bare od 11-23 hodín. Vybrané domáce vína (3 rôzne červené, 3 rôzne biele vína) počas večere od 18:30 do 21:00 hod.
Nie je zahrnutá v cene: nápoje z minibaru, izbová služba a iné liehoviny.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Príležitostná večerná zábava so živou hudbou.

Šport zahrnutý: fitnes centrum, stolný tenis, volejbal, požičovňa bicyklov a kajakov (v závislosti od dostupnosti).

Šport za poplatok: Rôzne vodné športy na pláži miestnymi poskytovateľmi. Neďaleko je potápačská škola PADI.

Detský program: detské ihrisko a detský bazén.

Wellness: Početné wellness procedúry a upokojujúce masáže v lázňach Cenvaree umožňujú rýchlo zabudnúť na každodenný život. Tu je pohoda a relaxácia v programe. Všetky procedúry a masáže za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zdarma v reštaurácii, v salóniku "Papillon Lounge" av izbách.
Welcome drink pri príchode.
Doktor na výzvu a stráž (za poplatok).

Credit hotela: Majster a Visa kartu.

Poznámky: Od 1.11.2017 na plážach Thajska je právny zákaz fajčenia.
*******
Vďaka terasovitému vývoju je hotel nevhodný pre ľudí so zdravotným postihnutím.

V Thajsku môžu byť drezy alebo dokonca kúpele/vírivky otvorene integrované do spoločnej obytnej časti hotelovej izby bez fyzickej separácie.

Väčšina izieb v Thajsku má jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Hotel nie je vhodný pre ľudí s ťažkosťami v chôdzi.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: 111 Moo 2, Maret,
Pláž Natien, Koh Samui,
Suratthani 84310, Thailand
Tel .: 0066 7742 4020
Fax: 0066 7742 4022
e-mail:
internet:

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky