Pearl Sands of Maldives
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny Fakultatívne výlety

Popis hotela


Poloha: Nachádza sa na osadenom ostrove Huraa v Severnom atole Male. Tu zažijete skutočnú zmes strediska a miestneho maldivského života. Budete privítaní a zažijete miestnu maldivskú pohostinnosť. Doba prestupu rýchlomerom je cca. 30 minút.

Vybavenie: Malý ostrov ponúka celkom 32 izieb, ktoré sú rozmiestnené po celom ostrove v 2-podlažných budovách. Plážová reštaurácia ponúka hosťom množstvo medzinárodných jedál. Plážové lehátka a slnečníky sú k dispozícii zdarma na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba Superior: Izby s výhľadom na more sa nachádzajú v 1. poschodí a majú kúpeľňu so sprchou/WC a ďalšiu polovičnú otvorenú sprchu, sušič na vlasy, župany, klimatizáciu, stropný ventilátor, satelitnú televíziu (Deutsche Welle) K dispozícii je trezor, minibar (za poplatok), zariadenie na prípravu kávy a čaju a balkón.
Dvojlôžková izba Deluxe: Vybavená rovnakými zariadeniami na prízemí v prvom rade pláže a priamy prístup na pláž z terasy.
Super Deluxe Double: Pri použití rovnakých prístrojov priestrannejšie (38 m²) a prípadne na prízemí s priamym prístupom na pláž, alebo na 1. poschodí s balkónom a výhľadom na more.

Rezervovateľné možnosti jedla: HB: Na raňajky si hostia môžu očakávať pestré menu à la carte. Pri rezervácii polpenzie je zahrnutá aj večera.

Krajina Kategória: V tejto krajine neexistuje oficiálna klasifikácia hotela

Šport za poplatok: potápačská stanica, šnorchlovanie, nemotorizované a motorizované vodné športy a parasailing.

Wellness: V kúpeľoch "Mandara" sú všetky procedúry a masáže za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli zadarmo.
Denná dve malé fľaše s vodou v miestnostiach.

Poznámky: Všetky letecké prepravy, ako aj väčšina transferov lodí (v závislosti od polohy ostrova) sa vykonávajú iba počas dňa. Preto môže prísť do strednej noci v Male (blízko letiska).

Limit batožiny pre hydroplány je 20 kg 5 kg príručnej batožiny na osobu. Nadbytočná batožina je splatná na mieste (približne 5 USD za kilogram). Nadbytočná batožina sa zvyčajne dodávajú loďou.

Na Maledivách môžu byť otvorene integrované umývadlá alebo dokonca vane/vírivky bez fyzického oddelenia v spoločnom obytnom priestore hotelovej izby.
**********
Na Maledivách má väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Poznámka 2: Perlové piesky na Maledivách
K. Huraa, Kaafu 08050,
maldivy
Tel: 960 797-8883

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.
K tomu, aby strhávanie príručnú batožinu do kabíny a obchádzať a ďalšie, ktorým sa dá vyhnúť kontaktu batožinu od tretích strán, príspevok na príručnú batožinu na transfer hydroplánom 3kg (namiesto 5 kg) (v malej kabelky dámy kabelka, notebook alebo malý batoh ) obmedzená. dezinfekcia batožinu tiež budú vykonané pred nástupom do lietadla.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky