Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety

Park Hyatt Maldives Hadahaa
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto: tropický bosý ostrov je cca. 450 x 350 m a nachádza sa v Gaafu Alifu Atoll. Domáci útes je cca. 20 metrov od hotela. Čas prepravy z letiska v Male je cca. 55 minút domácim letom a ďalších 25 minút motorovým člnom.

Vybavenie: Tento moderný a luxusný rezort pozostáva z celkom 50 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, knižnica, obchod so suvenírmi a lekár. Hotelové dve reštaurácie à la carte, ktoré podávajú jedlá národnej i medzinárodnej kuchyne, zabezpečujú, že sa o ne postará dobre. V bare pri bazéne sa podávajú koktaily a nápoje. V nekonečnom bazéne, priamo na pláži, sú k dispozícii plážové lehátka, plážové uteráky a slnečníky zadarmo.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Park Villa: Vily (približne 160 m² vrátane vonkajšieho priestoru) majú kúpeľňu so samostatnou vnútornou a vonkajšou dažďovou sprchou a vaňou, sušič na vlasy, župan/papuče, LCD TV, CD/DVD prehrávač, dokovaciu stanicu pre iPod, osobné V izbe iPad, Telefón Minibar (za príplatok), Kávovar/Čajovar, Trezor, Klimatizácia, Drevená terasa so sedením a malou záhradou.
Park Pool Villa: Rovnaké vlastnosti ako Park Villa (asi 176 m² vrátane vonkajšieho priestoru) majú tiež vlastný bazén.
Park Water Villa: S rovnakým vybavením (asi 115 m² vrátane vonkajšieho priestoru) postavený na chôdzi cez more, s priamym prístupom k vode a výhľadom na more.

Rezervovateľné možnosti jedla: HB/FB: Raňajky. Pri rezervácii polpenzie dodatočná večera. V prípade plnej penzie sa podávajú obedy a večere (každý à la carte).

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky, obed (2-chodové menu) a večera (3-chodové menu) à la carte v reštaurácii "jedálne". Výber alkoholických i nealkoholických nápojov z 10- 24 hodín v MPa.
Ktoré nie sú zahrnuté v all inclusive: jedlo na "The Grill" na Islande, izbová služba a minibar.

Národná kategória: V tejto krajine nie je k dispozícii žiadna oficiálna klasifikácia hotelov

V cene sú zahrnuté: fitnes a jóga, kajak a šnorchlovanie.

Šport za poplatok: PADI potápačské centrum s viacjazyčnými inštruktormi, šnorchlovanie a hlbokomorský rybolov.

Wellness: Masáže a procedúry v kúpeľoch "Vidhun Spa" za poplatok.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch rezortu a na izbách zadarmo.

Poznámky: Limit batožiny pre hydroplány je 20 kg + 5 kg príručnej batožiny na osobu. Nadbytočná batožina musí byť zaplatená na mieste (približne 5 USD za kg). Nadbytočná batožina sa zvyčajne dodáva loďou.

Na Maldivách môžu byť umývadlá alebo vane / vírivky integrované do všeobecného obývacieho priestoru hotelovej izby bez priestorového oddelenia.
**********
Väčšina izieb na Maldivách má jednu alebo dve postele veľkosti queen / king. Pri obsadení 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi sa môže stať, že sú k dispozícii iba 1 alebo 2 veľké postele. Môže sa teda stať, že s 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi v jednej izbe musí jedno dieťa spať v posteli rodičov.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}