Palm Beach Island Resort & Spa
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny Fakultatívne výlety

Popis hotela


Poloha: Relatívne veľký ostrov je cca. 1,2 km dlhý a cca. Šírka 300 m a nachádza sa v atol Lhaviyani. Pôvodný, senový, cca. 4 km dlhá piesočnatá pláž je obklopená širokou, tyrkysovo modrou lagúnou. Čas prepravy z letiska je cca. 40 minút hydroplánom.

Vybavenie: Dobre udržiavaný hotel sa nachádza uprostred tropickej vegetácie a zaručuje pocit paradisiakálneho dovolenky. Rezort má celkom 137 izieb šíri po celom ostrove. Zariadenie obsahuje lobby s posedením a internetovým bodom. Pre fyzickú pohodu, tri reštaurácie, kaviareň a dva bary. Hlavná reštaurácia "Ilaa Restaurant" ponúka široký výber medzinárodných a národných jedál. The à la Carte Restaurant "Loabi Restaurant" ponúka lahôdky medzinárodnej kuchyne. Pre občerstvenie, RaAverriya Bar,THUNDI BAR a FESHUN BAR. V Tropical Gardens vás sladkovodný bazén pozýva na relaxáciu s oddeleným detským bazénom a relaxovať. Lying, slnečníky a kúpeľné uteráky sú k dispozícii v bazéne a na pláži zdarma.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Vila Sunrise: Vily sú cca. 60 m² a nachádza sa na pláži. Majú otvorenú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, župany/papuče, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV, minibar (za príplatok), trezor, kávovar a čaj, malé posedenie a terasu s lehátkami na východ slnka.
Sunset Villa: Nachádza sa na tej istej strane západu slnka.
Diving Club Room: cca. 45 m², pre potápačov predurčené riadkové bungalovy vo vnútri ostrova v blízkosti potápačskej stanice. Izby sú jednoducho zariadené a majú vlastnú kúpeľňu so sprchou/WC, sušič na vlasy, TV, DVD prehrávač, Wi-Fi (za poplatok), telefón, klimatizáciu, stropný ventilátor, minibar (za poplatok), trezor, a terasa s lehátkami a výhľadom do záhrady.
Záhradná vila: dvojpodlažné dvojpodlažné záhradné vily sú cca. 80 m² a sú rovnaké vybavenie ako izby potápačského klubu vo vnútrozemí ostrova. Tieto priestranné vily majú veľkorysú kúpeľňu, vaňu a vonkajšiu sprchu, ako aj tradičné "andhoali" hojdačky. Na prízemí je obývacia izba av 1. poschodí otvorená spálňa s malým balkónom s výhľadom do záhrady.
Plážová vila: S rovnakým vybavením ako Garden Villa, v blízkosti hlavného domu, s výhľadom na more a priamo na pláži.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive: raňajky v kaviarni, obed a večera ako bufet v hlavnej reštaurácii a popoludňajší čaj/káva v bare Raaveriya. Voda, nealkoholické nápoje, čapované pivo, poháre domáceho vína (červená, biela, ruža), káva a čaj s jedlom hotela. Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje na otvorených tyčiach cca. 9-24 hodín. Denné doplňovanie minibaru vodou a výberom nealkoholických nápojov.
Premium All Inclusive: navyše raz za pobyt (minimálne 7 nocí) v à la carte reštaurácii. Denné dopĺňanie minibaru. Väčší výber vín a prémiových nápojov. Dva poldenné výlety, raz na miestny ostrov a raz na neobývaný ostrov. Vybavenie na šnorchlovanie počas celého pobytu.
Nie je zahrnutá v All Inclusive: Od 15.3.2019 sa bude účtovať jedlo a nápoje v bare Thundi (plážový bar) od 18:00.

Národná kategória: V tejto krajine nie je k dispozícii žiadna oficiálna klasifikácia hotelov

Zábava: Príležitostná večerná zábava.

Športové možnosti: biliard, plážový volejbal, posilňovňa, futbal, jazda na kajaku, squash, tenis (výučba na mieste), stolný tenis, basketbal, bedminton, boccia, windsurfing a volejbal.

Šport za poplatok: katamarán, potápačská škola PADI a SSI, šnorchlovanie, hlbokomorský rybolov, vodné lyžovanie, tryskové lyžovanie a pádlo.

Detský program: denné aktivity a hry Mini Club. Babysitter na mieste na vyžiadanie (za poplatok).

Wellness: Všetky masáže, procedúry, sauna a jóga za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie je k dispozícii zdarma na recepcii, hlavnej reštaurácii a bare pri bazéne.
Lekár na zavolanie.
Na mieste si môžete rezervovať rôzne výlety.
1x výlet šnorchlom na pláž a na útes za deň (zdarma).

Hotel kreditnej karty: American Express, MasterCard, Maestro, Union Pay a Diners International.

Poznámky: Väčšina izieb na Maldivách má jednu alebo dve postele veľkosti queen / king. Pri obsadení 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi sa môže stať, že sú k dispozícii iba 1 alebo 2 veľké postele. Môže sa teda stať, že s 2 dospelými + 1 alebo 2 deťmi v jednej izbe musí jedno dieťa spať v posteli rodičov.

Poznámka 2: Všetky letecké prepravy a väčšina prepravy loďou (v závislosti od polohy ostrova) sa vykonáva iba počas dňa. Môže sa prenocovať v Male (blízko letiska).

Limit batožiny pre hydroplány je 20 kg + 5 kg príručnej batožiny na osobu. Nadbytočná batožina musí byť zaplatená na mieste (približne 5 USD za kg). Nadbytočná batožina sa zvyčajne dodáva loďou.

Na Maldivách môžu byť umývadlá alebo vane / vírivky integrované do všeobecného obývacieho priestoru hotelovej izby bez priestorového oddelenia.

Tel: 00960 6620087/00960 6620084
Fax: 00960 6620091


Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky