Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Fakultatívne výlety

Noku Maldives at Kuda-Funafaru
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie: rajský ostrov obklopený tyrkysovou vodou a takmer nedotknuté útesy, sa nachádza na 750 m dlhý a 250 m široký ostrov v severnej časti Maldív. Dom útes sa nachádza cca. 50 metrov. Doba prenosu z cieľového letiska Male je cca. 40 minút od domáceho letu na letisku Maafaru a ďalších 10 minút jazdy motorovým člnom. Prenos hydroplánom je k dispozícii (cca 50 minút) dodatočné náklady voľbou.

Vybavenie: Tento exkluzívny komplex tropických letovísk je rozsiahly a má celkom 50 víl, otvorenú recepciu a vstupnú halu, hlavnú reštauráciu „The Palm Restaurant“ (medzinárodné a miestne jedlo), à la carte reštauráciu „Thari“, dve Bary a bazén so slnečnou terasou. K ďalším zariadeniam v tomto stredisku patrí knižnica a butik.

Rezervovať si zariadenia:
Pláž Villa: Veľmi priestranné vily (asi 175 m² vrátane vonkajšej plochy) sa nachádza na východnej strane ostrova, uprostred tropickej vegetácie a majú kúpeľňu/WC, voľne stojaci vaňa, vnútorný a vonkajší dažďová sprcha, fén, klimatizáciu a stropný ventilátor, Wi-Fi pripojenie na internet. - Bezplatný prístup (zdarma), minibar (nealkoholické nápoje, voda, džús a občerstvenie v cene), trezor, telefón, príslušenstvo na prípravu kávy a čaju a terasa s dennou posteľou a ležadlami.
Beach Pool Villa: Izby (asi 220 m² vrátane vonkajšieho priestoru) majú podobné vybavenie ako Beach Villas majú tiež súkromný bazén na veľkej slnečnej terase.
Water Villa: vstavaný na koloch nad vodou vily sú cca. 186 m² (vr. Outdoor) vo veľkosti a ponúkajú schody priamy prístup k moru. Majú rovnaké vybavenie ako Beach Villas. k dispozícii za príplatok s bazénom.

K dostaniu Jedlo: BB/HB/FB: raňajky formou bufetu. navyše Polpenzia večere v hlavnom menu v reštaurácii. navyše s rezervovanú plnou penziou obed (á la carte) a večere menu v hlavnej reštaurácii.

Pri rezervácii all-inclusive:
All inclusive: Všetky jedlá vo forme ponuky. Alkoholické a nealkoholické nápoje od 7: 30-24 hodín v bare Palm a od 9 am-21 hodín v bare Thari.

Krajina Kategória: V tejto krajine neexistuje oficiálna klasifikácia hotela

Zábava: Príležitostné večerná zábava.

Zahrnuté športy: Moderné fitnes centrum.

Šport za poplatok: PADI potápačské centrum, kurzy potápania/výlety a rôzne vodné športy.

Wellness: Všetky procedúry a masáže v krásnom kúpeľnom stredisku, obklopené bujnou vegetáciou, za poplatok.

Hotelové služby: Hotel ponúka množstvo exkurzií: Šnorchl Safari, Západ slnka Dolphine Cruise, Moonlight Cruise, Island Hopping, Požičovňa rýchloposuží a Catamaran Sailing Fishing (všetko za poplatok).
V spoločných priestoroch Wi-Fi.

Credit hotela: Amex, Mastercard, Visa.

Poznámky: Pred: Zitahli Resorts & Spa Kuda-Funafaru
**********
Na Maledivách má väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Poznámka 2: Všetky letecké prevody a väčšina transferov lodí (v závislosti od polohy ostrova) sa vykonáva iba počas dňa. Preto môže prísť do strednej noci v Male (blízko letiska).

Limit batožiny pre hydroplány je 20 kg 5 kg príručnej batožiny na osobu. Nadbytočná batožina je splatná na mieste (približne 5 USD za kilogram). Nadbytočná batožina sa zvyčajne dodávajú loďou.

Na Maledivách môžu byť otvorene integrované umývadlá alebo dokonca vane/vírivky bez fyzického oddelenia v spoločnom obytnom priestore hotelovej izby.
Katalóg "High Class" na strane 254. 2020
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Summer 2020 na strane 101.
Katalóg "na dlhé vzdialenosti cestovať" Zima 2020/21 na strane 104.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.
K tomu, aby strhávanie príručnú batožinu do kabíny a obchádzať a ďalšie, ktorým sa dá vyhnúť kontaktu batožinu od tretích strán, príspevok na príručnú batožinu na transfer hydroplánom 3kg (namiesto 5 kg) (v malej kabelky dámy kabelka, notebook alebo malý batoh ) obmedzená. dezinfekcia batožinu tiež budú vykonané pred nástupom do lietadla.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}