Mercure Maldives Kooddoo
* * * * *

konečná cena za os.: 1 602 €
Popis hotela Termíny a ceny Fakultatívne výlety

Popis hotela


Poloha: Tropický ostrov je cca. 1500 x 500 m sa nachádza na ostrove Koddoo v atole Gaafu Alifu. Doba transferu z letiska v Male je cca. 55 minút vnútroštátnym letom na vlastné letisko ostrova.

Vybavenie: Moderný rezort má celkom 70 štýlových víl. K ďalšiemu vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou a knižnica. O fyzickú pohodu sa stará reštaurácia a bar poskytuje občerstvenie. Zvláštnym prvkom je nekonečný bazén priamo na pláži so slnečnou terasou. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Beach Villa: Vily majú vlastnú kúpeľňu s vonkajšou vaňou a sprchovacím kútom, sušičom vlasov, TV, telefónom, klimatizáciou, minibarom (za poplatok), príslušenstvom na prípravu čaju, trezorom a terasou s výhľadom na more.
Water Villa: S rovnakým vybavením ako plážová vila, postavená na chodbách v lagúne.
Plážový bazén Villa: S rovnakým vybavením ako Beach Villa navyše s vlastným bazénom.

K dostaniu Jedlo: BB/HB/FB: Rich Frühstü 01.4.2020 navyše: Pri rezervácii polpenzia naviac večeru. Pri rezervácii s plnou penziou aj obedy a večere.

Pri rezervácii all inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu v reštaurácii Alita. Popoludňajšie občerstvenie v bare pri bazéne. Výber alkoholických a nealkoholických nápojov, vrátane koktailov, vína, destilátov, džúsov a nealkoholických nápojov, od 10:30 do 23:00 v bare. Minibar je naplnený raz denne nealkoholickými nápojmi, džúsmi, pivom a vybraným občerstvením. Neobmedzené používanie nemotorových zariadení na vodné športy a šnorchlovanie. Denne bezplatný výcvik potápania a šnorchlovania v bazéne.

Národná kategória: V tejto krajine nie je k dispozícii žiadna oficiálna klasifikácia hotelov

Športové vybavenie: fitness centrum, tenis, kajak, stojace pádlovanie a šliapanie.

Športy za poplatok: rybolov, vodné lyžovanie, vybavenie na šnorchlovanie, škola potápania PADI, windsurfing.

Detský program: Detský klub (6-12 rokov.

Wellness: Kúpele Suvadiva s procedúrami a masážami za poplatok.

Hotelová služba: Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom rezorte.

Poznámky: Limit batožiny pre hydroplány je 20 kg + 5 kg príručnej batožiny na osobu. Nadbytočná batožina musí byť zaplatená na mieste (približne 5 USD za kg). Nadbytočná batožina sa zvyčajne dodáva loďou.

Na Maldivách môžu byť umývadlá alebo vane / vírivky integrované do všeobecného obývacieho priestoru hotelovej izby bez priestorového oddelenia.
**********
Na Maledivách má väčšina izieb jednu alebo dve postele typu queen/king. Pri obsadení 2 dospelými 1 alebo 2 deťmi môžu byť k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 detí v izbe musí dieťa spať v posteli rodičov! Prístelku nie je možné zaručiť vopred a bude poskytnutá na mieste podľa dostupnosti.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
6.8. - 14.8.2021
1 670,00 €
7.8. - 16.8.2021
1 641,00 €
11.8. - 20.8.2021
1 602,00 €
13.8. - 21.8.2021
1 670,00 €
14.8. - 23.8.2021
1 641,00 €