Medhufushi Island Resort
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny Fakultatívne výlety

Popis hotela


Miesto: cca. 1000 m x 200 m veľký ostrov s bujnou vegetáciou a krásna pláž s bielym pieskom sa nachádza na východnom okraji Atén Meemu. Vonkajší útes, prvotriedny potápačský areál, je cca. 500 - 600 metrov od pláže, pred ním nájdete krásnu lagúnu. Transfer z letiska ostrova Hulhule je okolo hydroplánu. 40 minút.

Vybavenie: Ostrov ponúka ideálne podmienky pre potápačov, mierotvorcov a veriacich, ktorí majú celkom 112 viliek, recepciu s posedením a internetový kútik, obchod so suvenírmi, hlavnú reštauráciu "Malaafayi" (medzinárodnú a miestnu kuchyňu), ktorá sa nachádza na chôdzi v mori À- La carte reštaurácia "Alfresco" a bar s nádherným výhľadom na lagúnu, kde si môžete vychutnať koktaily a občerstvenie. Na pláži je bazén so slnečnou terasou; Plážové lehátka, slnečníky a uteráky sú zadarmo.

Rezervovať si zariadenia:
Plážová vila: Komfortné plážové vily (cca 65 m² vrátane vonkajšej plochy) s klimatizáciou, stropným ventilátorom, telefónom, trezorom, satelitnou TV, minibarom (za poplatok), kávovarom/čajom, polootvorenou kúpeľňou s vonkajšou sprchou, WC, fénom a terasou s výhľadom na more.
Vodná vila: Ďalej má uzavretú kúpeľňu a terasu so schodmi k moru na 60 m².
Plážová vila Typ A: Sú rovnaké vlastnosti a veľkosť ako plážové vily v dvojitých bungalovoch s 2 jednotkami a sú cca. 65 m² vrátane vonkajšej plochy.
Promo plážová vila (k dispozícii do 31.10.19): S rovnakou vybavenosťou a veľkosťou ako plážové vily typu A sú dostupné za špeciálnu cenu. (Obmedzený kontingent)

Rezervovateľné jedlá: HB/FB/AI: Všetky jedlá formou bufetu, à la carte reštaurácia (za príplatok).

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Okrem jedla: popoludňajší čaj/káva s občerstvením, nápoje v skle od 10-24 hodín (nealkoholické nápoje, pivo, domáce víno, liehoviny).

Krajina Kategória: V tejto krajine neexistuje oficiálna klasifikácia hotela

Zábava: Niekoľkokrát týždenne hudobná večerná zábava.

V cene sú zahrnuté športy: plážový volejbal, telocvičňa, stolný tenis.

Šport za poplatok: škola potápania PADI/CMAS s požičovňami kurzov a zariadení (čiastočne nemecky hovoriaci, výmeny potápačskej školy rezervované), windsurfing, vodné lyžovanie, požičovňa kanoe/katamaránov.

Wellness: Kúpele na chôdzi v mori ponúkajú širokú wellness ponuku (za poplatok).

Hotelové služby: Existuje mnoho výletov ponúkané (za poplatok), z. Ako ostrov poskakovanie, šnorchlovanie a potápanie, rybolov na otvorenom mori. je k dispozícii vo verejných priestoroch zahrnutý Wi-Fi pripojenie k internetu.

Credit hotela: Amex, Mastercard, Visa.

Poznámky:
**********
Na Maledivách má väčšina izieb jednu alebo dve kráľovské/kráľovské lôžka. Pri obsadení 2 dospelých 1 alebo 2 deti je k dispozícii len 1 alebo 2 veľké postele. Preto sa môže stať, že u 2 dospelých 1 alebo 2 deti v miestnosti musí dieťa spať v posteli rodičov.

Poznámka 2: Všetky letecké prevody a väčšina transferov lodí (v závislosti od polohy ostrova) sa vykonáva iba počas dňa. Preto môže prísť do strednej noci v Male (blízko letiska).zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky