Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

The Grand Hotel Sharm El Sheikh
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • ideálny pre potápačov: pre-aged, druhovo bohatý koralový útes
  • WiFi vo vstupnej hale
  • 11 reštaurácií, vrátane 9 à la carte reštaurácií


Miesto:

Luxusný 5-hviezdičkový komplex je mierne vyvýšený s výhľadom na Červené more v rezorte Ras Um Sid. Z krásnej a dobre udržiavanej súkromnej pláže sa naskytá fantastický výhľad na more. Vďaka koralovému útesu je prístup k moru len na mori vhodný len pre skúsených plavcov (odporúča sa kúpacia obuv). Hotel nie je prístupný po schodoch v terasovitom systéme pre vozíčkarov a kočíkov.vybavenie:

Tento pohodlný hotel s výhľadom na Červené more a známe ostrovy Tiran má 627 izieb. Vo veľkej lobby sa nachádza recepcia, zmenáreň a lobby bar.
9 rôznych à la carte reštaurácií, Panini Corner, Pool Island Grill a občerstvenie Crepe & Sweets a 5 rôznych barov. Uprostred krásne pestovanej záhrady sa nachádza veľké kúpalisko pozostávajúce z 8 sladkovodných bazénov a 2 bazénov pre deti so slnečnými terasami, ležadlami a slnečníkmi. Bezplatný plážový uterák je vybavený novým systémom kariet.miestnosť:

Hotelové izby sú vybavené sprchou, WC, klimatizáciou (sezónne), telefónom, SAT TV, trezorom, fénom, chladničkou a balkónom/terasou. Štandardné izby (DR/SR) sú umiestnené po stranách hotelového komplexu. Suity Junior (DZJ/EZJ) sú väčšie, niektoré s posedením a majú výhľad do záhrady alebo na more. V Grand Mall sú rodinné izby (FZ4/FZ5) pozostávajúce zo spálne a obývacej izby s priestorom na spanie pre deti.
Pri rezervácii štandardnej izby s 2 dospelými, junior suite s 2 dospelými a 1 - 2 deťmi alebo 3 osobami, sú štandardné izby vybavené manželskou posteľou a prístelkami, suity Junior s posteľou typu king a prístelkou (čiastočne rozkladacia pohovka).Šport a zábava:

Stolný tenis, plážový volejbal, biliard, aerobik, aquagym, masáže (za poplatok), kurz arabčiny (v závislosti od dostupnosti). Denný animačný program: šport, hry a súťaže, niekedy živá hudba; Bezplatný kyvadlový autobus do zálivu Na'ama.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu v Sharm, El Sheikh a Reef.Reštaurácia je otvorená podľa sezónnych potrieb.Okrem toho sú tu niektoré à-la-carte reštaurácie (rezervácie vyžiadané jeden deň vopred), z ktorých niektoré sú navyše.Miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a miestne alkoholické nápoje od 10 do 12 hodín pohárom v baroch hotela.Nie sú zahrnuté čerstvo vylisované šťavy, kávy, fľaše, minibary, špeciálne jedlá a akcie.Nosenie náhrdelníka je povinné.Viac informácií o programe all-inclusive a ďalších službách za príplatok je k dispozícii na mieste.Prosíme Vás, aby ste v reštauráciách nenosili plážové oblečenie, šortky, tričká bez rukávov a otvorené sandále.Katalóg zdôrazňuje:
  • ideálny pre potápačov: pre-aged, druhovo bohatý koralový útes
  • Fi vo vstupnej hale zadarmo
  • krátka doba
  • 9 à la carte reštaurácií


Poznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}