Hotel Xperience Sea Breeze
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Hotel Xperience Sea Breeze

Xperience Sea Breeze Resort:

Poloha: Nachádza sa v Sharks Bay priamo pri pláži. Po asi. 10 minút jazdy od rušného Na`ama zálivu v centre Sharm El Sheikh s celou radou možností zábavy, ako sú Barov a reštaurácií. Na letisku v Sharm el Sheikh sa nachádza cca. 7 km ďaleko.

Vybavenie: Moderný hotelový komplex sa skladá z celkom 304 izieb a lobby s recepciou, Wi-Fi vo všetkých verejných priestoroch (za poplatok), hlavná reštaurácia, 2 a la carte reštaurácie (Prvky za poplatok; Indická reštaurácia Masala za poplatok), bary , obchody, práčovňa (za poplatok), lekárske služby (za príplatok), a ATM. V atraktívnom vonkajších bazénov sú 5 Čerstvá voda (čiastočne vyhrievaný), vírivka a bar. Lehátka, slnečníky a plážové osušky sú pri bazénoch a na pláži s pláži hotela. Kreditné karty: VISA, MasterCard.

Ubytovanie: Dvojlôžkové izby: Elegantne zariadené dvojlôžkové izby (cca 36 metrov štvorcových) sú vybavené sprchou/WC, sušič vlasov, telefón, bezdrôtové pripojenie k internetu (za poplatok), trezor, satelitná TV, malú chladničkou (za poplatok), kávy/čaju, klimatizáciu a balkón alebo terasa. Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu.

Šport/Zábava/wellness: Príplatok: motorizované i nemotorizované vodné športy od miestnych poskytovateľov (napríklad potápanie). Sauna, hammam, jacuzzi, masáže a kozmetické procedúry.

Poznámky: z mužov sa očakáva, že vhodne obliecť počas večere.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky