Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel SUNRISE Arabian
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Hotel SUNRISE Arabian

SUNRISE Veľký Select Arabian Beach Resort:

5-hviezdičkový rezort sa nachádza na pláži v zálive Access žraloka je do mora je možný cez webové Vzdialenosť na letisko je asi 8 km ...

Vybavenie: Resort ponúka 420 izieb, recepcia, Wi-Fi vo všetkých verejných priestoroch (v cene), bufetová reštaurácia, 6 a la carte reštaurácií (francúzska, grécka, talianska, indickej, thajskej, medzinárodné, požadované rezervácie, za príplatok) rybia reštaurácia a grill restaurant (za príplatok, rezervácia nutná), bary, piváreň, kaviareň, izbový servis (za poplatok) a lekárska a pranie/žehlenie bielizne (za poplatok).Vonku sú 3 bazény (niektoré vyhrievaný), 1 dospelý bazén (vyhrievaný), dva tobogány a chatky (za príplatok).Plážové stoličky, vankúše, dáždniky a plážové uteráky sú súčasťou bazénu a na pláži.VISA, MasterCard, American Express.

Ubytovanie (y): Double Superior: Všetky izby (cca 43 m²) sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, satelitná LCD. TV, minibar (tw. Za poplatok), bezdrôtové pripojenie (v cene), župany, papuče, kávy/čaju, klimatizácia, balkón/terasa s výhľadom do záhrady. Voliteľne k dispozícii s čiastočným výhľadom na more a priamym výhľadom na more. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby Superior Garden Side na jedno použitie.

Šport/Zábava/wellness: Príplatok: futbal, mini golf, potápanie, spa & wellness centrum (16 rokov), masáže a kúpeľné/kozmetické procedúry a vodné športy od miestnych poskytovateľov.

Deti: Pre deti je k dispozícii detský klub (3 - 12 rokov) s detským bazénom (vyhrievaný), detské ihrisko, mini disco a stráženie detí (na vyžiadanie a za poplatok, obmedzená dostupnosť).

Poznámka: Národná klasifikácia: 5 Hviezdičky

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 5.7 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}