Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Sheraton Sharm
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Hotel Sheraton Sharm

Sheraton Sharm Hotel:

Poloha: Hotel sa nachádza priamo na cca. 800 m dlhá pláž. Móla vedie cez korálový útes na otvorenom mori. Vzdialenosť od letiska Sharm el Sheikh je cca. 10 km. Známy záliv Na 'ama je vzdialený asi 7 km (v hoteli je zahrnutá kyvadlová doprava).

Vybavenie: Hotelový komplex má 300 izieb, lobby s recepciou (WLAN za poplatok), 1 bufetová reštaurácia a 2 a la carte reštaurácie (talianska a indická kuchyňa/za poplatok/rezerváciu), niekoľko barov, malá nákupná ulica s bankou Hotel ponúka aj fitnes centrum, thalasso centrum, úschovňu batožiny, lekára a práčovňu a žehlenie. V dobre udržiavanom a terasovitom vonkajšom komplexe sa nachádza 11 sladkovodných bazénov. Plážové stoličky, vankúše, dáždniky a plážové uteráky sú súčasťou bazénu a na pláži. Kreditné karty: VISA, Mastercard.

Ubytovanie: Komfortné dvojlôžkové izby (cca 40 m2) majú útulné posedenie, sprchu/WC, sušič na vlasy, župany, žehliacu dosku a žehličku, telefón, SAT TV, minibar, WLAN alebo terasa (16 m²) a všetky majú výhľad na more. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.

Šport/Zábava/Wellness: Za poplatok: potápanie a kúpeľné/kozmetické procedúry v kúpeľnom centre a vodné športy miestnymi poskytovateľmi.

Deti: Pre mladších hostí je miniklub (6-12 rokov) ráno a popoludní, dva samostatné detské bazény a dve detské ihriská.

Poznámky: 5 hviezdičiek kategórie krajiny

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}