Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Savoy Sharm El Sh.
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Hotel Savoy Sharm El Sh.

Savoy Sharm El Sheikh:

Poloha: Nachádza sa priamo na hotelovej pláži na svahu na Sharks Bay. Hotel sa nachádza v pešej vzdialenosti od námestia Soho, zábavnej štvrte s množstvom reštaurácií, barov a nákupných a zábavných možností. Centrum dediny Na'ama Bay s množstvom obchodov a reštaurácií sa nachádza v cca. 15 km vzdialenosť. K dispozícii je hotelová kyvadlová doprava dvakrát denne (v cene). Letisko Sharm El Sheikh je cca. 8 km.

Vybavenie: Tento komfortný hotel s 414 izbami, vstupná hala s recepciou a posedením, výťahy, bary, jeden medzinárodný bufetová reštaurácia Tirana, 4 a la carte reštaurácie (Hot Rock Caligula s medzinárodnou kuchyňou, Rosmarino talianska kuchyňa, EESTI ázijská kuchyňa, Seafood Island s morskými plodmi), bankomat, lekárska služba (za poplatok), práčovňa (za poplatok), niekoľko obchodov a kúpeľné a wellness centrum. Wi-Fi je zahrnutá vo všetkých verejných priestoroch. byť umiestnený vo vonkajšom priestore 3 bazény (2 vyhrievaný) so slnečnou terasou a barom. Stoličky, plážové uteráky a slnečníky sú v závislosti od dostupnosti pri bazénoch a na pláži v cene. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.

Ubytovanie: Vkusne zariadené dvojlôžkové izby s výhľadom do záhrady (45 m2) sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, trezorom, telefónom, TV so satelitným príjmom, minibarem (za príplatok), kávovarom, županmi, terasa. S rovnakým vybavením sú k dispozícii aj dvojposteľové izby s výhľadom na more alebo k bazénu. S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby sú rodinné izby priestrannejšie (asi 50 metrov štvorcových).

Šport/Zábava/Wellness: Za poplatok: bowling, squash, tenis (2 antukové kurty); Kúpeľné a wellness centrum s vírivkou, parným kúpeľom, saunou a masážami; Škola potápania, plachtenie a rôzne motorizované a nemotorové vodné športy prostredníctvom miestnych poskytovateľov.

Deti: Pre mladších hostí je k dispozícii miniklub (4-8 rokov), detské ihrisko, 2 oddelené sladkovodné detské bazény (1 vyhrievaný), hodinová detská zábava (8-15 rokov, jazyk: angličtina) a opatrovateľka (na vyžiadanie za poplatok) k dispozícii.

Poznámky: Kategória krajiny: 5-hviezdičkový prístup do kúpeľného a wellness centra od 16 rokov. Je žiaduce jesť dostatočné oblečenie.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb. Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 5
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}