Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
ETI tipy:
 • ETI neskoro odhlásenie
 • Všestranný lagúny bazén na šírku
 • WiFi vo vstupnej hale
 • Najvyššie umiestnenie pre kluby v Sharm
 • Centrálne umiestnený na Na'ama Bay
 • Glamorous flair
 • Pre stálych hostí veľmi populárna


Miesto:

Hotelový komplex v núbijskom štýle sa nachádza v krásnom zálive Na'ama, v centre mesta Sharm El Sheikh. Je oddelený sesterským hotelom Ghazala Beach a cestou z jemnej súkromnej pláže. Záhrady Ghazala sú ideálnym východiskovým bodom pre návštevníkov na najhorúcejšie kluby a sú to len krátke spoje z letiska Sharm El Sheikh.vybavenie:

V priestrannej hlavnej budove je recepcia (zručnosti nemeckého jazyka sú k dispozícii) a lobby s 24-hodinovým lobby barom (za poplatok), Wi-Fi je k dispozícii zadarmo, internetový kútik (za poplatok) a malá knižnica.280 pohodlných dvojlôžkových izieb rozložených v niekoľkých dvojposchodových budovách, ktoré sú rozmiestnené vo vkusne upravených záhradách.Fantasticky navrhnutá krajina so sladkovodným bazénom s integrovanou, umelo vytvorenou piesočnatou plážou a samostatným detským priestorom vás pozýva na kúpanie.V zime je vyhrievaný bazén.Tu a na pláži dostanete plážové stoličky, vankúše a slnečníky bez poplatku, osušky dostanete s uterákom kartu pri bazéne a na pláži.
Kulinárske špeciality zahŕňajú brazílsko-juhoamerickú reštauráciu O Fogo, fajitas v mexickej reštaurácii alebo čerstvú pizzu a cestoviny v talianskej reštaurácii a koktaily v bare Mango Cocktail.miestnosť:

Moderne zariadené dvojlôžkové izby (DR/SR) sú cca. 28 m 2 veľké a majú kúpeľňu alebo sprchu, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu (sezónne), chladničku, trezor, SAT TV, telefón, balkón a rozkladaciu pohovku.
Juniorské apartmány (DZJ/EZJ) majú rovnaké vybavenie, ale sú cca. 38 m 2 priestrannejšie.
Niektoré suity Junior sú tiež k dispozícii s priamym prístupom do bazéna (DJP/EJP).
Pri rezervácii dvojlôžkovej izby (Standard) s 2 dospelými a 1 dieťaťom alebo suity Junior s 2 dospelými a 1 2 deťmi alebo 3 osobami sú hotelové izby vybavené manželskou posteľou a prístelkami.Šport a zábava:

Biliard, stolný tenis, vodný aerobik, potápanie a šnorchlovanie (kurzy za poplatok).Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame včasnú rezerváciu dieťa služby podAll inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu. V hlavných reštauráciách budete rozmaznávaní jedlami z celého sveta, na tematické večery formou bufetu so živými varnými stanicami. V skle dostanete miestne nealkoholické nápoje 24 hodín, miestne alkoholické nápoje od 10:00 do polnoci. Na večeru sa vyžaduje vhodné oblečenie. Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Viac informácií o programe all-inclusive a ďalších službách za príplatok je k dispozícii na mieste.Katalóg zdôrazňuje:
 • Najvyššie umiestnenie pre kluby v Sharm
 • WiFi vo vstupnej hale
 • Centrálne umiestnený na Na'ama Bay
 • Glamorous flair
 • Pre stálych hostí veľmi populárna


Informácie o cenách:

dňa 04.01.2020
z Mníchova
v dvojlôžkovej izbe
s all-inclusivePoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 3.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}