Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Charmillion Sea Life Resort
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Plážový hotel sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej a skalnatej pláži „morský život“ (odporúča sa kúpacia obuv) v letovisku Nabq Bay. Obchody a zábavné podniky sú vzdialené približne 20 km. Centrum mesta je vzdialené približne 20 km. Ďalšie mesto Káhira je vzdialené približne 500 km. Letisko: SSH cca 20 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavnej budovy a niekoľkých pomocných budov a má 282 izieb rozložených na 2 poschodiach. Súčasťou interiéru je vstupná hala, recepcia s nepretržitou prevádzkou, trezor na prenájom, lobby bar, kaderníctvo, minimarket, obchod a 3 bary, ako aj Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok vo verejných priestoroch). Súčasťou zariadenia je aj niekoľko reštaurácií (miestne jedlá, à la carte, stredomorské a ázijské) s klimatizáciou. V hlavnej reštaurácii si môžu hostia pomôcť bufetom. Súčasťou areálu pri bazéne je niekoľko sezónne vyhrievaných bazénov, ako aj bar pri bazéne (podľa sezóny) a samostatný detský bazén. Ležadlá, vankúše, uteráky a slnečníky sú k dispozícii na pláži a pri bazéne. V plážovom bare (v závislosti od sezóny) si môžete vychutnať občerstvenie a nealkoholické nápoje.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):
Dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou alebo sprchou / WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, trezorom, mini chladničkou a balkónom alebo terasou. Je možné rezervovať aj výhľad na oceán, ak je vybraný.

Dvojlôžkové izby Economy sú väčšinou najlacnejšou izbou. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a pomocnú budovu, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v pomocnej budove. Bohužiaľ nemôžeme prijať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia alebo polohy. Za rozdelenie zodpovedá výlučne hotelier na mieste.

Izby pre seniorov je možné rezervovať aj pre cestujúcich vo veku od 55 rokov. Všetci účastníci cestovania musia mať minimálny požadovaný vek. Izby pre seniorov sú spravidla zariadené ako štandardné izby. Ak je vek nesprávny, rozdiel je potrebné uhradiť na mieste v hoteli.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):
All inclusive: Všetky jedlá formou bufetu, čaj/káva a pečivo v popoludňajších občerstveniach.
Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sa podávajú od 10:00 do 23:00. Môžete sa zúčastniť programu „Dine Around Program“ a večerať bez ďalších poplatkov v hlavných reštauráciách sesterských hotelov Sea Gardens Resort a Sea Club Resort.

Deti (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- Detská animácia pre deti od 4 do 12 rokov
- Mini klub pre deti od 3 do 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- stráženie detí (za poplatok)
- detské ihrisko

Šport / zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- ak je platný za poplatok: aerobik, biliard, boccia, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, potápanie, tenis, masáže, sauna
- animácia pre dospelých
- večerné predstavenia
- živá hudba

Poznámka:
Aquapark Charmillion Gardens Aqua Park je možné využiť za poplatok.

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- služba práčovne (za poplatok)
- Pomoc v domácnosti
- Parkovacie zariadenie
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Poznámka:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Poznámka:
Na základe našich predzmluvných informačných povinností dostanete pred rezerváciou aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ
od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie sa zobrazujú na internetových portáloch pred rezerváciou.

Poznámka:
Prosím, informujte sa o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na:
Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Oznámenie o prevode:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.
Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Poznámka:
Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú na vstup do krajiny cestovný pas alebo občiansky preukaz, ktorý musí byť platný minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe do krajiny s občianskym preukazom je potrebné vziať so sebou pasovú fotografiu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že vízový poplatok vo výške približne 28 EUR nie je zahrnutý v cene zájazdu. Občania Nemeckej spolkovej republiky, Švajčiarska a Rakúska dostávajú vstupné víza priamo od nášho miestneho sprievodcu po prílete na letisku v Egypte za platbu približne 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností by sa mali na príslušnom konzuláte včas pred odchodom informovať o aktuálnych vstupných predpisoch.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 4.9 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}