Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Aqua Blu Sharm el Sheikh
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:


Nachádza sa v Ras Um El Sid, cca. 3 km od súkromnej pláže (kúpacia obuv odporúča sa) preč. To možno dosiahnuť tým, shuttle bus. V cca. 2 km od hotela sú nákupné a zábavné zariadenia. Centrum mesta je vzdialené cca. 7 km ďaleko. Najbližšie mesto sa nachádza asi Káhiry. 500 km od hotela. Letisko: cca SSH. 20 km ďaleko.

Zariadenie:


Klimatizovaný hotel, ktorý pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých pomocných budov, má 520 izieb na 2 poschodiach. Súčasťou interiéru je vstupná hala, recepcia (24 hodín), trezor, lobby bar, kaderníctvo, minimarket, obchod, čitáreň a 12 barov, ako aj Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok, vo verejných priestoroch) a internetový kútik. Existuje tiež niekoľko reštaurácií s klimatizáciou a terasou. V hlavnej reštaurácii si môžu hostia pomôcť bufetom. Kaviareň a snack bar tiež ponúkajú malé jedlá. Súčasťou bazéna je niekoľko sezónnych vyhrievaných bazénov, ako aj bar pri bazéne (v závislosti od ročného obdobia), samostatný detský bazén a tobogán. Na pláži a pri bazéne sú k dispozícii ležadlá, vankúše, uteráky a slnečníky. V plážovom bare (v závislosti od sezóny) si môžete vychutnať občerstvenie a nealkoholické nápoje.

Ubytovanie (dostupné v závislosti na ročnom období):


Dvojlôžková izba (cca 40 m²) sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitnou TV, trezor, minibar (za poplatok), Wi-Fi (zdarma) a terasu alebo balkón.

Rodinná izba typu Standard (45 m²): Majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby s ďalšími poschodovej postele a sú priestrannejšie.

Rodinná izba, 2 spálne (80 m²): majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby majú druhú spálňu a sú priestrannejšie.

Izby Economy sú zvyčajne najlacnejšou izbou. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a pomocnú budovu, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v pomocnej budove. Bohužiaľ nemôžeme prijať žiadne požiadavky týkajúce sa vybavenia alebo polohy. Za rozdelenie zodpovedá výlučne hotelier na mieste.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od sezóny):


All inclusive: raňajky predčasne, raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa ľahké občerstvenie, popoludňajšia káva/čaj a pečivo, polnočné občerstvenie. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, v súlade s all inclusive karty sú od 10:00 do 24:00 v príslušných otvorených barov zahrnuté. Importované nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú čerstvé ovocné šťavy za poplatok.Deti (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- Detská zábava od 10:00 do 17:00 pre deti od 4 do 12 rokov
- Mini klub pre deti od 4 do 12 rokov
- samostatný detský bazén pri bazéne
- detské ihrisko

Šport / zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- prípadne za poplatok: aerobik, biliard, šípky, plážový volejbal, fitnescentrum (6:00 - 19:00), minigolf, tenis
- Nasledujúce športy a zariadenia ponúkajú miestni usporiadatelia (možno za poplatok): Vodné športy
- animácia pre dospelých
- večerné predstavenia

Wellness:
- Za poplatok: parný kúpeľ, masáže, sauna, hammam, kúpele, vírivka

Poznámka:
Upozorňujeme, že „Fantasia Show“ je potrebné zaplatiť na mieste. Cena: približne 10 EUR na osobu

Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: American Express, Diners Club, Euro / Master Card, Visa
- práčovňa (za poplatok), služba žehlenia (za poplatok)
- Pomoc v domácnosti
- Parkovacie zariadenie
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
4 hviezdičky

Oznámenie o stavenisku:
Upozorňujeme, že hotel v súčasnosti prechádza rekonštrukciou niektorých izieb. Očakávaný koniec práce: neznámy.
Musia sa očakávať optické a akustické poruchy.

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Poznámka:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí s obmedzenou schopnosťou pohybu.

Poznámka:
Na základe našich predzmluvných informačných povinností dostanete pred rezerváciou aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ
od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie sa zobrazujú na internetových portáloch pred rezerváciou.

Poznámka:
Prosím, informujte sa o predpisoch pre batožinu, stravovaní na palube a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na:
Ak ste si rezervovali let, prepravíte sa v ekonomickej triede.

Oznámenie o prevode:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch budete prepustení na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Z dôvodu umiestnenia niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné poskytovať služby od domu k domu. V takom prípade vás vodiči vysadia na najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny k majetku.
Radi by sme vás zdvorilo požiadali, aby ste informovali svoju prepravnú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak bude váš let meškaný počas vašej cesty.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec. V závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré časti vonkajšieho komplexu, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť počas tohto obdobia zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízne programy nemusí byť nevyhnutne ponúkaný v nemčine, pokiaľ v našom popise hotela nie je uvedené nič viac.

Poznámka:
Upozorňujeme, že minimálne 1 cestujúci musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Venujte pozornosť otváracej dobe recepcie. Ak prichádzate mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si vopred rezervovali, o svojom príchode.

Poznámka:
Ak ste si zarezervovali výlet bez prestupu a do hotela, ktorý ste si rezervovali, dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliéra pred príchodom, aby bola zaručená vaša rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Prípadne. príplatok je splatný na mieste.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.

Poznámka:
Poznámka:
Nemeckí občania potrebujú na vstup do krajiny cestovný pas alebo občiansky preukaz, ktorý musí byť platný minimálne 6 mesiacov po spiatočnej ceste. Pri vstupe do krajiny s občianskym preukazom je potrebné vziať so sebou pasovú fotografiu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že vízový poplatok vo výške približne 28 EUR nie je zahrnutý v cene zájazdu. Občania Nemeckej spolkovej republiky, Švajčiarska a Rakúska dostávajú vstupné víza priamo od nášho miestneho sprievodcu po prílete na letisku v Egypte za platbu približne 28 EUR na osobu (platba v hotovosti). Hostia iných národností by sa mali na príslušnom konzuláte včas pred odchodom informovať o aktuálnych vstupných predpisoch.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.8 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}