Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Three Corners Sunny Beach Resort
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Tento komfortný rekreačný komplex, otvorený v roku 2010, sa nachádza v severnej časti hotelovej zóny Hurghada, cca. 20 minút od letiska priamo na mierne svahovitom kamienkovej pláži. Do mora sa dostanete cez mólo, ktoré sa tiež používa ako mólo pre exkurzie. Doporučujú sa topánky na kúpanie.

Vybavenie: Komplex s celkom 303 izbami sa nachádza na bočnej ulici a ponúka svojim hosťom atraktívnu lobby s recepciou a lobby barom. Vedľa bufetovej reštaurácie s terasou sa nachádza à la carte reštaurácia, ktorá podáva talianske pochúťky a ryby. V galérii obchodov je k dispozícii mini market, obchody so suvenírmi a kúpele. V dobre udržiavanom vonkajšom areáli sú 2 bazény (v zime vyhrievané) a bazén so šmýkačkami pre deti a dospelých, bar pri bazéne a minigolfové ihrisko. Lehátka, vankúše, slnečníky a osušky sú poskytované bezplatne v bazénoch a na pláži.

Rezervovať si zariadenia:
Double: Komfortné dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, malou chladničkou, TV so satelitným príjmom, trezorom, detektorom dymu a balkónom alebo terasou. (V zime 18/19 (tiež nazývaný typ rozpočtu izbu A, B alebo C) k dispozícii, nízka kontingent, špeciálna cena).
Jednolôžková izba: Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby na jedno použitie.
Rodinné izby: rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie.

K dostaniu Jedlo: AI: Všetky jedlá formou bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Na večeru sú ponúkané rôzne tematické večery. V reštaurácii Dolce Vita si hostia v reštaurácii a la carte môžu objednať poukaz na cca. 40 LE. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté od 10-24 hodín. Popoludňajšie občerstvenie od 15:30 do 17 hodín a zmrzlina od 11-12 hodín.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Denný zábavný program, večerné predstavenia a detská diskotéka.

Šport zahrnuté: plážový volejbal, stolný tenis, šípky, posilňovňa, vodná aerobik a vodné pólo, aerobik, mini golf a boccia.

Šport za poplatok: jazdy ťavy, potápačské centrum, aqua centrum, drak a windsurfing.

Detský program: detský klub Trixie, detské ihrisko, detský bazén a detské kočíky.

Wellness: hammam, parný kúpeľ, sauna, masáže, kúpeľné centrum za poplatok.

Hotelové služby: Wi-Fi pripojenie (500 MB na izbu a týždeň) je k dispozícii v celom objekte zdarma. Ďalšie Wi-Fi je možné rezervovať za poplatok.
Práčovňa za poplatok.

Kreditné karty Hotel: Visa, Mastercard.

Poznámky:
**********
Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.

Pri výbere hotela a cieľového letiska nezabúdajte, že najmä pri kombinácii letov „Letisko Marsa Alam-Hotel Hurgada“ a naopak, „Letisko Hurgada a Hotel Marsa Alam“ je v niektorých prípadoch potrebné prekonať veľké vzdialenosti a očakáva sa dlhý transfer. potrebuje. Toto platí aj v prípade, že je tento hotel rezervovaný po plavbe po Níle.

Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Bezbariérové ​​izby nie sú k dispozícii
**********
Hygienické a bezpečnostné postupy, vďaka Corona
Hotelový reťazec zaviedla akčný plán boja proti vypuknutia Corona, na zamestnanca, a hostia sa musí držať. Tento plán sa riadi pokynmi pre egyptských ministerstiev. V hoteli je udelený certifikát v prípade, že bol schválený miestnymi úradmi a akčný plán možno vykonať.
Check - in, hostia musia podstúpiť meranie telesnej teploty na vylúčenie ochorenia. K dispozícii je lekárska pomoc na mieste, pokiaľ je to nutné alebo potrebné.
Je potrebné zabezpečiť, aby v súlade so sociálnymi vzdialenosti a navyše k dispozícii vo všetkých oblastiach Desinfektionsspender k dispozícii. Staršie hostia sú predovšetkým postarané, pretože sú ohrozené.
Okrem toho protokol čistenie je vytvorený zamestnancami každú hodinu, aby mohla byť zaručená a osvedčenú hygienické opatrenia.
Hotelové izby sú dôkladne vyčistiť po odchode posledného hosťa a dezinfikovať. Nepotrebné predmety, ako sú ozdobné vankúše sú odstránené.
Nechceme ponúkať raňajkách, ale an-carte la ponuky A, v súlade s bezpečnostnými opatreniami. Tabuľky boli umiestnené v dostatočnej vzdialenosti od seba a tam sú ručne sanitizers možnosti hotová.
Personál je pravidelne školení, aby zostali až do dnešného dňa a je schopný pomôcť choré v prípade núdze. Okrem toho pracovníci preventívne zdravotné prehliadky musí prejsť.
Fitness a wellness zariadenie možno použiť iba obmedzený. Po každom použití zariadenia, ktoré bude okamžite čistiť a dezinfikovať.
Dátum: 15/06/2020

Poznámka 2:
AL AHIAA DISTRICT
HURGHADA/EGYPT
0020-1220004572/3/4/5
0020-1280853588
Katalóg "Egypt · Tunisko" Summer 2020 na strane 26.
na strane 29 v katalógu "Egypt · Tunisko · Turkey" Zima 2020/21

Sezóna Poznámka: Pre hotel HRGA34 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.3 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}