Three Corners Ocean View
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie: hotel iba pre dospelých z Three Corners hotelového reťazca má zvláštnu polohu v El Gouna. Nachádza sa priamo na Abu Tig Marina, hotel sa môže pochváliť bazén o jedinečný panoramatický výhľad na Červené more. Nákupných a zábavných podnikov a reštaurácií v dochádzkové vzdialenosti. Máte možnosť relaxovať na piesku slnečnej terase pri hoteli, alebo môžu byť shuttle loďou do cca. 3 km od hotela pláže na Zeytouna Islande priniesť. Na letisku v Hurghade je cca. 40 minút jazdy autom.

Vybavenie Postavený v orientálnom štýle Hotel má 160 izieb. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, lobby bar, reštaurácia, rôzne obchody a bar pri bazéne. Bazén je (v zime vyhrievaný) s panoramatickým výhľadom na more. Okrem toho, hotel má slnečnú terasu a malú pláž s mólom, priamy prístup k moru cez hostí. (Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne a na pláži, vr.). V hoteli je k dispozícii iba pre hostí starších ako 16 rokov! Na pláži rezort ponúka plážový bar.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Vkusne zariadená sprcha/WC, klimatizácia, čaj/kávovar, trezor, telefón, satelitná TV a minibar. Z časti s balkónom, francúzskym balkónom alebo terasou. K dispozícii je aj dvojlôžková izba s výhľadom na more.
K dispozícii aj na jednorazové použitie.
(Okrem toho je možné si ju objednať pod HRGA31 ako Double Standard (DS) alebo s výhľadom na more (DMB).)

K dostaniu Jedlo: AI: Všetky jedlá formou bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. V popoludňajších hodinách sú rôzne občerstvenia, káva/čaj a plážový bar od 12:30 do 15:00 hod. A nealkoholické nápoje sú súčasťou miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov od 10 do 24 hodín. Stolovať v à la carte reštauráciách za poplatok.
nie v all inclusive: čerstvé džúsy, dovážané nápoje, minibar a alkoholické nápoje v plážovom bare.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Jemný animačný a zábavný program so športom, hrami a súťažami. Vo večerných hodinách živá hudba a predstavenia.

V cene sú zahrnuté športy: šípky, stolný tenis, aerobik, jazda na lagúne, joga, vodná aerobik.
Wellfit Center "Vitalis": Rôzne športové kurzy ako napr B.
Body tónovacie:
Muskuloskeletálny tréning, silu a vytrvalosť.
Rovnako ako stretching, Yin Yoga, Vinyasa jóga a Pilates a oveľa viac.

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov, potápačské centrum v blízkosti, kitesurfing, škola plachtenia, jazda na koni, tenis a golf.

Wellness: Kúpeľné centrum so saunou, parným kúpeľom a masážnymi procedúrami (za poplatok) a kozmetickým centrom.

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii vo všetkých priestoroch zadarmo. Práčovňa za poplatok.

Credit hotela: Visa, Amex a Mastercard.

Poznámky: Len dospelí.
*********
Upozorňujeme, hotel a cieľové letisko pri výbere vašej ktorej musí byť vrátený a to najmä v kombinácii "letiska Marsa Alam hotel v Hurghade" a naopak "letisko v Hurghade a Hotel Marsa Alam" niekedy dlhé vzdialenosti a očakáva dlhý prevod sa dostal do. To platí aj v prípade, tento hotel je rezervovaný po Níle plavbu.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.

Bezbariérový hotelový objekt
bezbariérová izba k dispozícii na požiadanie
**********
Hygienické a bezpečnostné postupy, vďaka Corona
Hotelový reťazec zaviedla akčný plán boja proti vypuknutia Corona, na zamestnanca, a hostia sa musí držať. Tento plán sa riadi pokynmi pre egyptských ministerstiev. V hoteli je udelený certifikát v prípade, že bol schválený miestnymi úradmi a akčný plán možno vykonať.
Check - in, hostia musia podstúpiť meranie telesnej teploty na vylúčenie ochorenia. K dispozícii je lekárska pomoc na mieste, pokiaľ je to nutné alebo potrebné.
Je potrebné zabezpečiť, aby v súlade so sociálnymi vzdialenosti a navyše k dispozícii vo všetkých oblastiach Desinfektionsspender k dispozícii. Staršie hostia sú predovšetkým postarané, pretože sú ohrozené.
Okrem toho protokol čistenie je vytvorený zamestnancami každú hodinu, aby mohla byť zaručená a osvedčenú hygienické opatrenia.
Hotelové izby sú dôkladne vyčistiť po odchode posledného hosťa a dezinfikovať. Nepotrebné predmety, ako sú ozdobné vankúše sú odstránené.
Nechceme ponúkať raňajkách, ale an-carte la ponuky A, v súlade s bezpečnostnými opatreniami. Tabuľky boli umiestnené v dostatočnej vzdialenosti od seba a tam sú ručne sanitizers možnosti hotová.
Personál je pravidelne školení, aby zostali až do dnešného dňa a je schopný pomôcť choré v prípade núdze. Okrem toho pracovníci preventívne zdravotné prehliadky musí prejsť.
Fitness a wellness zariadenie možno použiť iba obmedzený. Po každom použití zariadenia, ktoré bude okamžite čistiť a dezinfikovať.
Dátum: 15/06/2020

Poznámka 2: Abu Tig Marina
HURGHADA/El Gouna
EGYPT
0020 až 0653,58035 miliónov
0.020-0653580355

Katalóg "Egypt · Tunisko" Summer 2020 Page 22
Katalóg "Egypt · Tunisko · Turkey" Zima 2020/21 na strane 25.

Sezóna Poznámka: Hotel HRGA31 ponúka iba denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky