The Grand Makadi
* * * * *

konečná cena za os.: 464 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Tipy ETI:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • ideálne pre šnorchlovanie: horný, koralový útes bohatý na druhy
  • Vo vstupnej hale môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
  • Priestranný, dobre udržiavaný priestor
  • 7. Špeciálne reštaurácie


Umiestnenie:

Grand Makadi má celkom 302 izieb a nachádza sa 30 km južne od Hurghady. Doba transferu do hotela je cca. 30 minút. Promenáda vedie do priľahlých hotelov RED SEA Makadi Palace, Makadi Spa a Sunwing Waterworld Makadi. Priamo pred rozsiahlou súkromnou plážou nájdete koralový útes s veľkou rozmanitosťou druhov, tu si môžete bezstarostne šnorchlovať, cca. 75 m dlhé mólo vedie cez domový útes (odporúča sa kúpacia obuv) do hlbšej vody.
K dispozícii je pravidelná bezplatná autobusová doprava do Grand Mall v Hurghade (rezervujte si vopred).Zariadenie:

Unikátna architektúra a harmónia farieb na vonkajších frontoch dávajú komplexu neporovnateľnú atmosféru. Hotelový komplex pozostáva z veľkého počtu vzájomne prepojených budov. Súčasťou komplexu je lobby s recepciou (nemčina), lobby bar, mini market, veľké terasy a bary s výhľadom na krásnu záhradu a sezónne vyhrievaný sladkovodný bazén.
Objavte kulinársku rozmanitosť: medzinárodný bufet, talianske pochúťky, sendviče alebo orientálne špeciality - Grand Makadi ponúka niečo pre každý vkus. Lobby bar a izbová služba (za poplatok) sú k dispozícii 24 hodín denne.
Plážové ležadlá, vankúše a slnečníky sú k dispozícii bezplatne pri bazéne a na pláži, osušky sú v plážovej taške na izbe. Vo vstupnej hale je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Izba:

Izby Deluxe (DZX/EZX) sú komfortne a komfortne zariadené, kúpeľňa, WC, fén, chladnička, satelitná TV, telefón, trezor, klimatizácia (sezónne) a balkón sú súčasťou štandardného vybavenia.
Suity Junior (DZJ/EZJ) majú rovnaké vybavenie, ale sú väčšie a majú pohodlné posedenie.
Rodinné izby (FZ 3/FZ 4/FZ5) majú rovnaké vybavenie a majú tiež ďalšie spálni. pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa alebo 3 dospelé osoby, izba s manželskou posteľou a vily (DVI/EVI), založený sú si rovné zdobia rovnako ako deluxe izby, ale sú väčšie a majú obývací priestor a balkón alebo terasu so záhradou -, výhľad na bazén alebo na more.Šport a zábava:

Plážový volejbal, aerobik, aquagym, vodné pólo, športové aktivity; Ponúka tiež denný zábavný program a živú hudbu. Poplatok: 6 tenisových kurtov s/bez reflektorov, futbalových a fitnes klubov v Makadi Mall, Aquarius Diving Club "Potápačské centrum na promenáde (pod Sunwing Waterworld Makadi").Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame vám predobjednať si detskú službu na čísleAll inclusive:

Raňajky, obed, večera formou bufetu, občerstvenie počas dňa, zmrzlina, pečivo a popoludní káva/čaj. Na mieste nájdete aj à la carte reštaurácie, thajskú a botanickú à la carte reštauráciu Makadi Palace a Makadi Mall (niektoré s ponukou jedál a nápojov za poplatok). V rôznych baroch v hoteli sa nachádzajú miestne nealkoholické nápoje 24 hodín a alkoholické nápoje od 10:00 do 12:00.
Vyžaduje sa primeraná skriňa na večeru. Nosenie all-inclusive náramok je povinné. Viac informácií a doplnkové služby za príplatok sú k dispozícii na mieste.Hlavné prvky katalógu:
  • Ideálne pre šnorchlovanie: koralový útes bohatý na druhy, ktorý predchádza veku,
  • Vo vstupnej hale môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet
  • Priestranný, dobre udržiavaný priestor
  • Priamo pri Červenom mori
  • 7. Špeciálne reštaurácie


Informácie o cene:

dňa 04.01.2020
z Hamburgu
v dvojlôžkovej izbe Deluxe
s all inclusivePoznámka: V Egypte je povinná vízová povinnosť. Na získanie víza musí byť vstupný doklad (odporúčame pas) platný 6 mesiacov po skončení cesty. Vstupné vízum do Egypta nie je zahrnuté v cene zájazdu. Vydávanie víz pred vstupom cez Egypt. Veľvyslanectvo Berlín / konzuláty v súčasnosti stojí 22 EUR za vízum. Ako nemecký turista dostanete vízum aj po prílete na egyptské letisko (25 USD / vízová nálepka približne 22 EUR). Na mieste je k dispozícii vízová služba. 28, - € / os. a zahŕňa víza vrátane spracovania a pečiatkovania, čo šetrí čas pri vstupe.

Pobyt v hoteli: V RED SEA HOTELS je neskoré odhlásenie, tj. Hotelová izba a rezervované jedlá sú vám k dispozícii bez obmedzenia až do vyzdvihnutia. Vo všetkých ostatných hoteloch končí hotelová služba o poludnie v posledný deň pobytu v hoteli. ETI má pre niektoré hotely osobitné predpisy.

Poznámka: cestovanie s obmedzenou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že naše hotelové ponuky nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou. Ak však máte záujem, radi si vyžiadame ďalšie informácie pre vaše osobné potreby.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
10.11. - 17.11.2021
464,00 €
13.11. - 20.11.2021
464,00 €
17.11. - 24.11.2021
451,00 €
24.11. - 1.12.2021
441,00 €
27.11. - 4.12.2021
441,00 €