Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

The Grand Hotel Hurghada
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
ETI tipy:
  • ETI neskoro odhlásenie
  • WiFi vo vstupnej hale
  • Big piesočná pláž
  • Ideálne pre tých, ktorí hľadajú kľud
  • Dive Center of Euro Divers v hoteli


Miesto:

Hotel sa nachádza priamo na dobre udržiavanej súkromnej pláži s plážovou promenádou, uprostred veľmi priestranného, ​​krásne vypestovaného parku, ktorý poteší každého milovníka záhrady. Hotel je obzvlášť obľúbený u tých, ktorí hľadajú pokoj a seniorov, tu si môžete oddýchnuť od prvej chvíle, čo je jeden z dôvodov, prečo sa mnohí pravidelní návštevníci vracajú znova a znova. Hotel je vzdialený cca. Hotel Grand Mall s obchodmi a barmi sa nachádza 10 km od centra Hurghady (denne bezplatná doprava do centra), hneď vedľa hotela.vybavenie:

Hotelový hotelový komplex s 326 izbami pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkých 1- až 3-podlažných prístavieb. V hlavnej budove je priestranná vstupná hala s recepciou (nemecky hovoriacimi) a 3 bufetové reštaurácie, k dispozícii je aj obchod so suvenírmi, posilňovňa, piano bar a lobby bar, na priamo priľahlej súkromnej pláži nájdete tobogán (bohužiaľ dočasne uzavretý na renováciu) a aquapark. Ponúka kurzy potápania (potápačská škola Euro Divers), ako aj iné športové aktivity, ako napríklad windsurfing. Nájdete tu aj rôzne bary pri bazéne a pláži.
Pri bazéne a na pláži nájdete plážové ležadlá, vankúše a slnečníky bez poplatku. Osušky sú k dispozícii v plážovej taške na izbe. K dispozícii je aj služba prania bielizne (za poplatok). V priľahlom Grand Mall sa nachádza biliardová kaviareň, mini market, lekáreň, niekoľko reštaurácií a barov (nie sú zahrnuté v all inclusive) a kadernícky salón.miestnosť:

Štandardné izby (DR/SR) majú vaňu, WC, klimatizáciu (sezónne), telefón, trezor, satelitnú TV, chladničku, sušič vlasov s výhľadom do záhrady a čiastočne balkón/terasu. Izby Superior (DZS/EZS) sú rovnako vybavené, ale väčšie a majú záhradný alebo čiastočný výhľad na more. Rodinné izby (FZ3/FZ4) majú výhľad na bazén alebo záhradu a ďalšiu spálňu. Pri rezervácii s 2 dospelými a 1-2 deťmi alebo 3 osobami majú izby manželskú posteľ a prístelky.Šport a zábava:

Stolný tenis, denná animácia pri bazéne a na pláži, večerné prehliadky.
Za poplatok: fitnes centrum, tenis, sauna, masáže, plážové aktivity (paragliding, aqua centrum, potápanie, kite surfovanie miestnymi poskytovateľmi), potápačská škola Euro Divers v hoteli.Maxi Kids Club & ETI Detská služba:

S cieľom urobiť dovolenku týždeň vzrušujúce pre malých hostí ETI medzi 4-12 rokov, ETI Maxi Detský klub ponúka pestrý program 6 dní v týždni. Medzi 10. a 17. hodinou (otváracie hodiny sa môžu meniť sezónne) nemecky hovoriace deti môžu prísť s niečím novým každý deň, pre všetky vekové skupiny je vhodná zábava.

Služba ETI Baby Service pre všetkých malých hostí ETI - vo všetkých hoteloch RED SEA HOTELS s detským klubom ETI Maxi. ETI vám poskytne rad detských potrieb, ktoré si môžete požičať od detských klubov ETI Maxi v závislosti od dostupnosti a zálohy vo výške 10 až 20 €: sieť proti komárom, požičovňa kočíkov, ohrievač fliaš, plážové a vodné hračky, Varná kanvica, meniaca sa stolová podložka.

Odporúčame vám na včasné pre-dieťa služby.
 All inclusive:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavných reštauráciách, popoludňajšie občerstvenie, pečivo a koláče pri bazéne, miestne nealkoholické nápoje 24 hodín (na pláži a bar pri bazéne 10 hodín 17 hodín) a miestne alkoholické nápoje a káva, čaj od 10 hodín 24 hodín , Reštaurácie v Grand Mall sú tiež k dispozícii (rezervácie, plus nápoje) a všestranné náramok je povinné.E-mailová adresa:Webové stránky:facebook:Katalóg zdôrazňuje:
  • WiFi vo vstupnej hale
  • Veľká súkromná piesočnatá pláž
  • Ideálne pre tých, ktorí hľadajú kľud
  • Dive Center of Euro Divers v hoteli


Informácie o cenách:

dňa 04.01.2020
z Kolína
v dvojlôžkovej izbe
s all-inclusivePoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 3.5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}