Mosaique
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Mosaique je jedným z najnovších hotelov v El Gouna a nachádza sa priamo na promenáde severnej prístavnej kotliny slávneho prístavu Abu Tig. Iba pár minút chôdze po prístavu, s niekedy úplne exkluzívnymi jachtami, nájdete mnoho nákupných a nákupných zariadení, medzinárodných špecializovaných reštaurácií a veľa zábavných zariadení. Na neďalekú pláž sa dostanete za pár minút. Vďaka priamemu umiestneniu na známe pláže s vetrom/kitesurfingom (Buzzha alebo Mangroovy pláž) je ideálnym dovolenkovým domovom pre kiters.

Vybavenie: Tento 26-izbový hotel zaujme svojou zdokonalenou kombináciou arabského štýlu a marockého vkusu a osobitnou atmosférou spojenou s ním. Má svetlé, priateľské vstupné, reštauráciu "Manara" s vonkajšou terasou s priamym výhľadom na prístav, bar pri bazéne a bar.

Rezervovať si zariadenia:
Double: Izby sú priestranné, svetlé a moderné a všetky majú kúpeľňu so sprchou/WC, sušičom vlasov, satelitná TV s plochou obrazovkou, telefón, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, trezorom, minibarom (za poplatok) a balkónom alebo terasou s výhľadom na bazén.
K dispozícii aj pre jednorazové použitie.

K dostaniu Jedlo: raňajky: Frühtstücksbuffet.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Športové cene: stolný tenis.

Šport za poplatok: V areáli: kitesurfing, wakeboarding, windsurfing, potápanie. (miestnymi poskytovateľmi), telocvičňa, 18 jamkové majstrovské ihrisko,

Hotelové služby: Wi-Fi je k dispozícii v celom objekte zadarmo.

Poznámky: bezbariérové ​​hotelové zariadenie
2 bezbariérové ​​izby k dispozícii na vyžiadanie (dvojlôžková izba štandard).

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.

Hygienické a bezpečnostné postupy, vďaka Corona:
Reťaz sledovanie verejného zdravia, takže naši hostia môžu zažiť plnú a odpočinkovú dovolenku v obci. Vzhľadom k tomu, zamestnanci a hostia musia počúvať určité bezpečnostné opatrenia, ktoré nie sú založené na Corona mal. Kontakt s miestnymi kontrolnými orgánmi vírus už s cieľom zostať up-to-date existuje.
Tieto hotely postupovať podľa princípov stanovených Svetovou zdravotníckou organizáciou, aby zabezpečili, osobné pohodu. Zamestnanci tiež dostanú pravidelné školenia.
Bezpečnostné opatrenia sú potrebné, a preto zabezpečí, že denná kontroly kontakt teploty pre všetkých hostí, a musia byť vykonávané vo všetkých zamestnancov k vylúčeniu ochorenia. Všetky povrchy sú pravidelne čistené a tam sú Desinfektionsspender k dispozícii.
Stoly a stoličky v reštaurácii je potrebné čistiť po každom použití a dezinfikovať všetky prestieranie sú tiež vymeniť. Všetky hotelové izby pre opakované použitie položky boli odstránené, minibary nie sú naplnené, ale hostia môžu kontaktovať a požiadať o izbovú službu. Všetky izby sú dezinfikované v súlade s predpísanými štandardmi hygieny a čistenie. Okrem toho sú zaznamenané čistiace miestnosti. Plážové osušky sú už na izbe. Lôžka okolo bazéna sú tiež vyčistené a vydezinfikované. Okrem toho bude hotel vo všetkých oblastiach je potrebné prijať k udržiavať bezpečnú vzdialenosť najmenej 1,80 m.
Viac informácií možno nájsť tu:

Dátum: 15/06/2020
Okrem bezpečnostné certifikáty zo strany egyptskej vlády tento hotel má ďalej obdržali ocenenie TÜV NORD a musia byť splnené v súlade s platnými normami. TN-standard A75-S041.
Tieto štandardy zahŕňajú všetky opatrenia, aby sa zabránilo šíreniu Corona.

Poznámka 2:
Abu Tig Marina
HURGHADA-El Gouna
EGYPT
0020-653580077
0020-6534,54506 miliónov


Sezóna Poznámka: Pre hotel HRGA91 sú možné len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky