Meraki Resort - Erwachsenenhotel
* * * * *

konečná cena za os.: 559 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza približne 1,8 km od centra Hurghady. Na letisko Hurghada (HRG) sa chystá km 12th

Vlastnosti:
V roku 2019, areál bol modernizovaný. Radi zariadenie pre hostí v celkom z 368 izieb vítané. Hostia sú vítané na prijímacie ploche, možno nájsť v ktorom recepcie a check-in/out servis. Zariadenie v ubytovanie patrí úschovňa batožiny a bankomat. Wi-Fi (zdarma) ponúka cestujúcim prístup k Internetu. Obchod so suvenírmi a ďalšie obchody možno použiť pre nákupy a prechádzky. Záhrada ponúka ďalší priestor pre relaxáciu a aktívny odpočinok. Z dostupných možností viacjazyčný personál, lekársku pomoc, izbová služba, práčovňa a kaderníctvo.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia pre príjemné vnútorné prostredie.Vo väčšine izieb je štandardne k dispozícii balkón alebo terasa.K dispozícii je tiež trezor a minibar.Kávovar je tiež štandardný.K dispozícii je žehliaca sada pre väčšie pohodlie hostí.Malé doplnky prinášajú skvelý pobyt, vrátane telefónu, televízie a WiFi (bez poplatku).V kúpeľniach sa nachádza sprcha.Pre každodenné používanie sú k dispozícii sušič vlasov a make-up zrkadlo.Ako osobitnú vlastnosť majú hostia v kúpeľniach kozmetiku.Rezort ponúka nefajčiarske izby a izby pre fajčiarov.

Šport/Zábava:
Vonku sú 3 bazény.Vodný tobogán poskytuje zábavu pre mladých aj starých.Na slnenie pozývajú ležadlá.Vírivka v kúpalisku sľubuje relaxáciu.K dispozícii je tiež snack bar pri bazéne.Ak máte náladu na cvičenie, ponúkajú sa tenis, misky a plážový volejbal.Vodný aerobik a poplatok windsurfing, plachtenie, šnorchlovanie, potápanie a parasailing a vodné športových fanúšikov dostať svoje peniaze.Cestujúci je v areáli s posilňovňou, stolný tenis, biliard, šípky, jóga, gymnastika, aerobic, pilates a stolný futbal/kopy širokú škálu halových športov z čoho vyberať.Ubytovacie zariadenie ponúka rôzne kúpeľné služby, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ, kozmetický salón a masáže.Živá hudba a diskotéka sú rekreačné príležitosti.

Stravovanie:
Jedálenský možnosti zahŕňajú kaviareň, bar, krčma a lobby bar. Osviežujúce nápoje na pláži zabezpečiť príjemné chvíle.

Upozornenie:
Izby typu Economy sa líši od štandardných izieb všeobecne rozmery, zariadenia a umiestnenie. Tento izba je nezávislá od majiteľa hotela na mieste, v závislosti od dostupnosti, odpustí.

Izba s dvoma izbe môžu byť voliteľne mezonet alebo mezonetové izby.

Niektoré zariadenia, vybavenie a aktivity môžu byť spojené s dodatočnými poplatkami.

Ak ste si rezervovali cestu bez prenosu cez ITT a príchod po 18 hod v rezervovaného hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, takže vaše rezervovaná služba je poskytovaná.

Detské postieľky sú k dispozícii na vyžiadanie na mieste. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Niekedy. Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že v deň príchodu (platí aj pre nočné lety) sa môžete zaregistrovať do hotela od 15.00 hod. (Miestna odchýlka je rezervovaná). V deň odchodu môžete využiť izbu až do 11:00 (miestne výnimky sú vyhradené).

Ponuka na rezervácie hotely platí len pre účastníkov cesty, ktorí si rezervovali letenku prichádzajúce z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, majú bydlisko v týchto krajinách a môže poskytnúť podporné dôkazy. Hotelieri majú nárok bez podpory príslušných platieb detekcie na mieste alebo mať knihu späť.
 
Informujte sa o aktuálnej bezpečnostnej informácie zo zahraničia do cieľovej destinácie v alebo na telefónnom čísle 030-18172000.

Upozorňujeme, že obmedzené obdobie od októbra do mája niektoré zariadenia/služieb v dôsledku klimatických dôvodov alebo z dôvodu nízkej návštevnosti alebo nie sú ponúkané. Obmedzenia môžu odkazovať sa na hotelové vybavenie, cateringové služby, vonkajšie zariadení a aktivít. Renovácia alebo stavebných prác sa môže uskutočniť v rezervovanom hoteli alebo v susednom hoteli, veľmi blízko počas tejto doby.

COVID-19: Do konca roka 2020 očakáva, že niektoré priestory/služby môžu byť obmedzené alebo nie sú k dispozícii. Obmedzenia môžu odkazovať sa na hotelové vybavenie, cateringové služby, vonkajšie zariadení a aktivít.

Obmedzená mobilita

Vezmite prosím na vedomie, že naše prázdninové balíky sú všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

(Iba na vyžiadanie e-mailom)
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
17.11. - 24.11.2021
559,00 €
20.11. - 27.11.2021
559,00 €
24.11. - 1.12.2021
559,00 €
27.11. - 4.12.2021
559,00 €
1.12. - 8.12.2021
530,00 €