Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
ETI tipy:
  • nový hotel RED SEA HOTELS
  • centrálne umiestnený hotel v Hurghade

  • uvoľnená atmosféra
  • Nachádza sa priamo na plážiMiesto:

Najnovší prírastok do hotelového reťazca RED SEA HOTELS sa nachádza v centre Hurghady vedľa takisto novo otvorenom sesterskom hoteli The Grand Palace. Expanzívna súkromná pláž od The Grand Hotel môžu byť zdieľané s hosťami.
Do centra Hurghady je cca.10 km, letisko cca. 3 km.vybavenie:

Novo vytvorené a atmosférický len pre dospelých hotel je zariadený vo svetlých zemitých tónoch a vytvára príjemnú atmosféru. Služby v novom rezorte patrí nielen vstupná hala s 24-hodinová recepcia a lobby s posedením, ale tiež rôzne obchody a menšie obchody. V hoteli je hlavná reštaurácia s bufetu, à la carte reštaurácie a bazén a snack bar.
Bazény na rôznych úrovniach sú rozložené v dobre udržiavaných a zelenej záhrade areálu, tu ste na slnečnou terasou a ležadlami, vankúše a slnečníky zdarma v závislosti od dostupnosti. Plážové uteráky sú k dispozícii vo svojej izbe pre vás v praktickom plážovú tašku.
Zariadenia z nebenanliegenden sesterskom hoteli Grand Hotel je možné zdieľať s hosťami. V Grand Mall sú rôzne obchody, internetová kaviareň, reštaurácie a bary (za poplatok).miestnosť:

Celkom 119 junior suites sú veľmi pohodlné a vkusne zariadené a sú vybavené sprchou, WC, klimatizácia/kúrenie (sezónne), čaj/káva zariadenie, telefón, satelitný TV, chladnička, fén, balkón/terasa alebo francúzske okno (DŽJ/EUA) ,
The Big Junior Suite (DBJ/EBJ) má rovnaké základné vybavenie a má tiež výhľad na more.
The Grand Suite (DSD/ESD) má tiež rovnaké vybavenie, ale tiež stále posedenie navyše.Šport a zábava:

Grand Hotel poskytuje niekoľko aktivít sú "k dispozícii za príplatok: sauna, dva tenisové kurty s reflektormi, bazén a Aqua centrum na pláži s rôznymi Tauchsport- a prevádzkovanie vodných športov (externých poskytovateľov)All inclusive:

raňajky, obedy a večere formou bufetu v. spadnúť 24 hodín a nealkoholické nápoje 24 hodín existuje veľa rôznych reštaurácií, ktoré sú k dispozícii po rezervácii v Grand Mall "(v prípade potreby - od 10 hodín v hlavnej reštaurácii, denné občerstvenie, popoludní káva/čaj a pečivo, národné alkoholické nápoje .. Dodatočné náklady na špeciálnych jedál či nápojov).
Viac informácií o programe all-inclusive a ďalších službách za príplatok je k dispozícii na mieste. Nosenie all-inclusive náramok je povinné.
Vo večerných hodinách sa v reštauráciách a baroch vyžaduje vhodné oblečenie (dlhé nohavice, bermudy, košele/blúzka, uzavreté topánky).Hotel pre dospelých:

Upozorňujeme, že hotel prijíma iba hostí starších ako 18 rokov.Katalóg zdôrazňuje:
  • nový hotel RED SEA HOTELS
  • centrálne umiestnený v Hurghada
  • mladý atmosféra
  • Nachádza sa priamo na pláži
  • jednorazový plast bez obsahu *


Informácie o cenách:

dňa 04.01.2020
z Mníchova
v junior suite double
s all-inclusivePoznámka: Egypt má povinnú vízovú povinnosť. Aby ste získali vízum, vstupný doklad (doporučujeme pas) musí platiť ďalších šesť mesiacov po ukončení cesty. Vstupné víza pre Egypt nie sú zahrnuté v cene pre prehliadku. Visa výstava pred vstupom do Egypta. V súčasnosti stojí veľvyslanectvo v Berlíne/konzuláty. € 22, - za vízum. Ako nemecký turista dostanete aj víza pri príchode na egyptské letisko (25, - US $/Visamarke cca € 22, -). Vízová služba je v súčasnosti ponúkaná na mieste av súčasnosti stojí. € 28, -/os. a zahŕňa vízum vrátane úpravy a pečiatky, čo šetrí čas pri vstupe.

Hotelový pobyt: Hotel RED SEA HOTELS má neskoré odhlásenie. Hotelová izba, rovnako ako rezervovaná stravovacia služba, sú k dispozícii až do času zberu bez akýchkoľvek obmedzení. Všetky ostatné hotely ukončí hotelový servis i.R. v posledný deň pobytu na poludnie. ETI má špeciálne dohody s niektorými hotelmi, prosím, požiadajte.

Poznámka Cestovanie so zníženou pohyblivosťou: Upozorňujeme, že hotelové ponuky všeobecne nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Ak máte záujem, radi by sme Vás požiadali o dodatočné informácie pre vaše osobné potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4,5
Hodnotenia klientov: 4.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}