Casa Cook El Gouna
* * * * *

konečná cena za os.: 679 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie: 2019 Novootvorený módne boutique rezort sa nachádza na hotelovej pláže s jemným pieskom El Gouna. To kombinuje luxusné bývanie s blízkosťou k prírode. Najmä dizajnové zdatných turistov nájdu oázu pokoja. Stredisko sa nachádza cca. 3 km. Na letisko Hurghada sa nachádza cca. 45 km od hotela.

Vybavenie: K Adults Only komplex sa skladá z celkom 100 izieb. À la carte reštaurácia "The Kitchen Club" ponúka arabské a medzinárodné stredomorskej kuchyne. K dispozícii je tiež Casa Cook obchod a bar. Štýlový outdoor rozšírenie ponúka vyhrievaný bazén so slnečnou terasou a pool bar a vonkajšie jogy oblasti. High-speed Wi-Fi je zahrnutá v celom hoteli.

Rezervovať si zariadenia:
Double: Luxusné izby sú približne 39sqm čo do veľkosti a sú vybavené kúpeľňou s dažďovou sprchou/WC, župany, papuče, sušič vlasov, mini bar (za poplatok), telefón, trezor, klimatizácia, kávy (za poplatok), Wi-Fi (v cene) a balkón alebo terasu na vedľajšom pozemku.
Double Premium pool/výhľadom do záhrady: majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby a strešnú terasu s výhľadom na západ slnka.
Junior Suite: Vybavený ako dvojlôžkové izby, ale sú priestrannejšie a majú terasu s priamym prístupom k bazénu
Villa Typ B: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, ale priestrannejšie, 2 spálne, terasu a vlastný bazén.

K dostaniu Jedlo: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu, večere výber z jedálneho lístka.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Športové cene: posilňovňa

Športové a zariadenia: DUOTONE Kiteboarding Center

Wellness: Za poplatok: masáže a procedúry v kúpeľoch s hammam. Parný kúpeľ a sauna (oddelená plocha pre mužov a ženy), bazénik a vonkajší bazén.

Credit Hotel: Amex, MasterCard, VISA

Poznámky:
Upozorňujeme, hotel a cieľové letisko pri výbere vašej ktorej musí byť vrátený a to najmä v kombinácii "letiska Marsa Alam hotel v Hurghade" a naopak "letisko v Hurghade a Hotel Marsa Alam" niekedy dlhé vzdialenosti a očakáva dlhý prevod sa dostal do. To platí aj v prípade, tento hotel je rezervovaný po Níle plavbu.

Vstupné vízum pre všetky cestovné služby rezervované pri cestovaní v Schauinsland nie je zahrnuté v cestovnej cene. Hostia majú možnosť organizovať vízum sami alebo si ho kúpiť od cestovného sprievodcu Schauinsland po príchode za 30 € na osobu.

Casa Cook El Gouna
Qesm Hurghada
Red Sea Governorate
egypt
*
Hygienické a bezpečnostné postupy, vďaka Corona:
Reťaz sledovanie verejného zdravia, takže naši hostia môžu zažiť plnú a odpočinkovú dovolenku v obci. Vzhľadom k tomu, zamestnanci a hostia musia počúvať určité bezpečnostné opatrenia, ktoré nie sú založené na Corona mal. Kontakt s miestnymi kontrolnými orgánmi vírus už s cieľom zostať up-to-date existuje.
Tieto hotely postupovať podľa princípov stanovených Svetovou zdravotníckou organizáciou, aby zabezpečili, osobné pohodu. Zamestnanci tiež dostanú pravidelné školenia.
Bezpečnostné opatrenia sú potrebné, a preto zabezpečí, že denná kontroly kontakt teploty pre všetkých hostí, a musia byť vykonávané vo všetkých zamestnancov k vylúčeniu ochorenia. Všetky povrchy sú pravidelne čistené a tam sú Desinfektionsspender k dispozícii.
Stoly a stoličky v reštaurácii je potrebné čistiť po každom použití a dezinfikovať všetky prestieranie sú tiež vymeniť. Všetky hotelové izby pre opakované použitie položky boli odstránené, minibary nie sú naplnené, ale hostia môžu kontaktovať a požiadať o izbovú službu. Všetky izby sú dezinfikované v súlade s predpísanými štandardmi hygieny a čistenie. Okrem toho sú zaznamenané čistiace miestnosti. Plážové osušky sú už na izbe. Lôžka okolo bazéna sú tiež vyčistené a vydezinfikované. Okrem toho bude hotel vo všetkých oblastiach je potrebné prijať k udržiavať bezpečnú vzdialenosť najmenej 1,80 m.
Viac informácií možno nájsť tu:

Dátum: 15/06/2020
Okrem bezpečnostné certifikáty zo strany egyptskej vlády tento hotel má ďalej obdržali ocenenie TÜV NORD a musia byť splnené v súlade s platnými normami. TN-standard A75-S041.
Tieto štandardy zahŕňajú všetky opatrenia, aby sa zabránilo šíreniu Corona.

Poznámka 2:
Katalóg "Egypt · Tunisko · Turkey" Zima 2020/21 na strane 20.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
20.11. - 27.11.2021
679,00 €
24.11. - 1.12.2021
663,00 €
27.11. - 4.12.2021
673,00 €
1.12. - 8.12.2021
630,00 €
4.12. - 11.12.2021
649,00 €