Hotel Bologna
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Hotel sa nachádza v štýlovom, typicky toskánskom paláci v historickom centre mesta. Centrálna, ale pokojná ulica, v ktorej sa hotel nachádza, je len cca. 500 m od vlakovej stanice. Katedrála a hlavná ulica mesta, Corso Italia, ako aj všetky ostatné hlavné turistické atrakcie sú ľahko dostupné pešo. Šikmá veža v Pise je vzdialená asi 1 km a kostol Santa Maria della Spina je vzdialený len 300 m. Letisko Pisa je vzdialené asi 3 km.

Vlastnosti:
Hostia sa môžu cítiť ako doma v 15 jednolôžkových a 50 dvojlôžkových izbách. Recepcia je otvorená 24 hodín denne. Jednotlivé poschodia sú ľahko dostupné výťahom alebo schodmi. K rôznym zariadeniam a službám patrí hotelový trezor, TV miestnosť, transfer, izbová služba, práčovňa a konferenčná miestnosť. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii sú aj obchody. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode. Ak prídete autom, môžete ho zaparkovať na parkovisku hotela. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.

Ubytovanie:
Izby majú kúpeľňu, klimatizáciu a kúrenie, ktoré zabezpečujú príjemnú klímu v interiéri. K dispozícii sú aj detské postieľky a prístelky. K dispozícii je aj trezor a minibar. Štandardom je tiež príslušenstvo na prípravu čaju a kávy. Rôzne komunikačné a zábavné možnosti sú zabezpečené komfortným vybavením, ako je prístup na internet, telefón, TV a WiFi. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňa. Ako bonus je k dispozícii fén.

Šport/Zábava:
Na terase môžu hostia užívať pekného počasia.

Stravovanie:
Možnosť stravovania zahŕňa raňajkovú miestnosť a bar.

Kreditné karty:
V dome sú akceptované nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú ste si objednali a potvrdili (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so snídaním (alebo bez jedla) v štandardnej kategórii izieb.
Nepovinné využitie hotelových zariadení (napríklad solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a je takmer vždy účtované a platí sa na mieste, pokiaľ v opise nie je výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť miestne náklady, napr. prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy stanovuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.

Obmedzená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše balíkové dovolenky sú zvyčajne nevhodné pre ľudí so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ opis výrobku nezverejní nič iné, ale poskytneme vám podrobnejšie informácie o takejto žiadosti, berúc do úvahy vaše potreby.

Dôležitá poznámka::
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona úradné príkazy môžu byť obmedzenia na zmeny a viesť k strate v ponukách cestovných služieb.

Vaše zákonné záručné nároky nie sú ovplyvnené samozrejme nedotknutá.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky