Borgo Verde
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Borgo Verde je obklopený sviežou zeleňou. Piesočnatá pláž Varda je cca. 3 km. Na vlakovú stanicu Verda je to cca. 5 minút autom.

Vybavenie: Krásny rezort má 34 štúdií a apartmánov. Vo veľkej záhrade je bazén (máj - september) so slnečnou terasou, slnečníkmi a ležadlami.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Štúdio: Vkusne zariadené štúdiá majú 2 podlažia. Na nižšej úrovni je obývacia izba/spálňa, v galérii manželská posteľ. K ďalšiemu vybaveniu patrí sprcha alebo vaňa, satelitná TV, telefón, klimatizácia/kúrenie za poplatok, práčka/sušička za poplatok, kuchynský kútik, trezor, bezplatné Wi-Fi pripojenie a veranda.
Apartmán: majú rovnaké vybavenie ako štúdiá, majú len jednu úroveň.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Športy v cene: stolný tenis

Šport za poplatok: požičovňa bicyklov

Program pre deti: detské ihrisko

Popis cesty: Bezplatné parkovanie na mieste

Hotelový servis: Malé psy na vyžiadanie a za poplatok.

Poznámka 2: Mestá a obce vyberajú poplatok porovnateľný s daňou za ubytovanie, ktorú má hosť platiť počas pobytu v hotovosti. Výška tejto dane sa môže líšiť a závisí od regiónu, triedy hotela, dĺžky pobytu a veku hosťa.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky