Borgo Magliano
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Resort sa nachádza na pokojnom mieste na juhu toskánskeho pobrežia v kopcovitej polohe. Centrum je cca. 1,5 km, Grosseto cca. Vo vzdialenosti 29 km. Piesočné pláže Albinia sú cca. 15 km a Monte Argentario cca. 25 km

Vybavenie: Komfortné stredisko má 130 izieb a apartmánov rozložených v niekoľkých malých domoch. K vybaveniu patrí recepcia, Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch (zdarma) a reštaurácia s terasou. V krásnom a dobre udržiavanom areáli sa nachádzajú 3 sladkovodné bazény (apríl - september) s lehátkami a slnečníkmi.

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Dvojlôžková izba: Komfortné izby majú vaňu alebo sprchu s WC, TV, klimatizáciu, malú chladničku, trezor a balkón alebo terasu. Tieto izby sa nachádzajú v hoteli. (Obsadenosť: dospelí najmenej 2 až max. 2)
Štúdio: Okrem kuchynky je vybavené rovnakým vybavením. Tieto izby sa nachádzajú v rezidencii.
Apartmán: S rovnakým vybavením ako štúdiá, majú samostatnú spálňu. Voliteľne za príplatok s 2 ďalšími spálňami. Tieto apartmány sa nachádzajú v rezidencii.

Možnosť rezervovať stravovanie: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu. Večera ako 4-chodové menu.

Národná kategória: 4 hviezdičky

Športové aktivity: stolný tenis, boccia, multifunkčný tenisový kurt a mini futbal.

Hotelová služba: parkovisko.

Poznámky: Žiadny transfer a žiadny sprievodca. Odporúčame rezervovať si auto z požičovne.

Apartmány:
V cene nájmu je zahrnutá elektrina, plyn, voda, posteľná bielizeň a uteráky a záverečné upratovanie. Apartmány nie sú upratované denne, na vyžiadanie a za príplatok. Posteľná bielizeň a uteráky sa menia každých 7 dní.
*
Všetky hotelové priestory sú bezbariérové.
Na vyžiadanie je k dispozícii 7 bezbariérových izieb.

Poznámka 2: Mestá a obce vyberajú poplatok porovnateľný s daňou za ubytovanie, ktorú má hosť platiť počas pobytu v hotovosti. Výška tejto dane sa môže líšiť a závisí od regiónu, triedy hotela, dĺžky pobytu a veku hosťa.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky