Villa Fiorentina
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Umiestnenie:
Hotel "Villa Fiorentina" sa nachádza v Casamicciola Terme v Taliansku.

Zariadenie:
Dom rád privíta cestujúcich v celkom 35 izbách. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor a izbová služba. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu vonku. Ak prichádzate vlastným vozidlom, môžete ho zaparkovať na parkovisku pri objekte.

Ubytovanie:
V izbách je kúrenie. K štandardnému vybaveniu väčšiny izieb patrí balkón, ktorý vás pozýva zdržiavať sa. Výhľad na more tiež zaručuje príjemné prostredie v mnohých ubytovacích jednotkách. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. Všetky izby sú vybavené TV a trezorom. Kúpeľňa so sprchovacím kútom je vybavená sušičom vlasov.

Šport / zábava:
Bezstarostné kúpanie sľubuje na bazén. Komfortné lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na slnečnej terase.

Stravovanie:
Medzi stravovacie zariadenia patrí jedáleň a bar. Hotel ponúka polpenziu a plnú penziu ako rezervovateľné jedlo. Denne sa podávajú bohaté raňajky formou bufetu a večerné menu.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.

zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky