Solemar Terme
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Hotel sa nachádza priamo na pláži. Je to len pár krokov do centra, prístavu a Via Roma s množstvom obchodných a zábavných zariadení. K dispozícii sú tiež diskotéky a kluby so živou hudbou. Letisko: Neapol (asi 46 km, dostupný trajektom).

Vybavenie: Hotel má 78 izieb, recepcia, lobby, výťah, posedenie, reštaurácia, bar a internetový kútik (bez poplatku). Vonku sú 2 termálne bazény, ktoré je strešný bazén je súčasťou stoličky a slnečníky. A bar pri bazéne. Na pláži, hostia ležadlá a slnečníky od 1.5.-31.10. k dispozícii za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Double: VITA izby sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, sušič vlasov, trezor, klimatizácia (15.6.-15.9.), Minibar (za poplatok), Wi-Fi (zdarma), TV so satelitným príjmom a telefónom. Tieto izby majú iba jedno okno, bez balkóna. k dispozícii za príplatok s čiastočným výhľadom na more. Voliteľne k dispozícii aj pre jednorazové použitie. (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 2 deti do 2 dospelé osoby, alebo až 3 ....)
Double Komfort: Have s rovnakými vlastnosťami ako dvojaký meter má tiež dvojaký. Balkón. k dispozícii za príplatok s čiastočným výhľadom na more s balkónom alebo terasou. (Úlohy: Dospelí najmenej 2 až 2 dospelé osoby alebo do 3 rokov ...)

K dostaniu Jedlo: raňajky/polpenzia: raňajky a večere sú podávané formou 3 chodoch pri stole.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava 1x týždenne večerné živou hudbou.

Šport v cene: posilňovňa (v určitých časoch otváracej), vodný aerobik.

Wellness: Novo zrekonštruovaný kúpeľný a kozmetické centrum "Vitality" rôzne procedúry vrátane masáže, Ayurveda, Shiatsu, relaxačné kabínky a kozmetické procedúry sú k dispozícii za poplatok. zadarmo turecké kúpele a panoramatický solárium a jacuzzi k dispozícii.

Hotelový servis: parkovanie bez poplatku.

Poznámky: Prenos prebieha člnom. Doba prenosu cca. 45 minút.
*
Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.
**
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka 2:
*
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.
Katalóg "slnečné destinácie" Summer 2020 na strane 89.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky