Hotel Villa Miralisa
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Stravovanie: polpenzia

Umiestnenie:

Hotel sa nachádza uprostred dobre udržiavanej záhrady s exotickými rastlinami a vinohradmi a ponúka nádherný panoramatický výhľad na záliv Sorgeto (dosiahnuteľný cez 200 schodov). Obec Panza je cca. 400 m od hotela, Sant'Angelo cca. 2 km. K dispozícii je bezplatná kyvadlová doprava.

Zariadenie:

Známy hotel má lobby s recepciou, 2 reštaurácie (jednu v záhrade), 2 termálne bazény s hydromasážou (34 ° C a 38 ° C), 1 detský bazén a bezplatné parkovanie. Nie sú akceptované kreditné karty.

Dvojlôžková izba (DR):

Komfortné izby sú vybavené sprchou/WC, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, satelitnou TV, rádiom, kúrením, kúrením a balkónom alebo terasou.

Stravovanie:

Ráno si môžete vychutnať raňajky formou bufetu. Večera s výberom menu, ako aj bohatá zeleninová a bočná bufet. Jedlá sú vyrobené z čerstvých surovín z vlastnej záhrady.

Poznámka:

Detská postieľka (10 EUR/deň, platí sa v rezorte, prosím vyhrajte). Domáce zvieratá sú povolené.

Minimálna dĺžka pobytu:

7 dní, príchod len v sobotu

Upozorňujeme na daň z ubytovania

Upozorňujeme, že v niektorých mestách a obciach miestna daň z miest alebo miest môže platiť v krátkom čase. Výška dane za noc závisí od počtu hviezdičiek v rezervovanom hoteli a dĺžky pobytu. Hosť je povinný zaplatiť poplatok priamo v hoteli. Podrobnosti o existujúcich mestských daniach nájdete v časti Prosím, informujte sa krátko pred cestou, či je takáto daň splatná v mieste, ktoré ste vybrali.

Preneste si svojpomocne

Upozorňujeme vás na skutočnosť, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. Toto sa musí vykonať na mieste nezávisle a na vaše vlastné náklady.

Poznámka k zariadeniam v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (november až marec / apríl) nie je možné niektoré zariadenia použiť alebo ich je možné využívať len v obmedzenej miere z dôvodu poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Tieto obmedzenia sa týkajú hlavne pláže a bazénov, zábavy a športov v prírode. Klimatizačné systémy uvedené v popise ubytovania prirodzene slúžia ako kúrenie počas chladnejších mesiacov roku.

zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky