Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel sa nachádza v blízkosti zálivu a len pár minút od prístavu a termálneho parku. Letisko Neapol je cca. 33 km ďaleko.

Vybavenie: Hotel má 40 izieb, recepciu, bar, reštauráciu, salónik, TV miestnosť a panoramatickú terasu. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza bazén s lehátkami a slnečníkmi (vrátane bazénu).

Rezervovať si zariadenia:
Double: VITA izby sú vybavené sprchou/WC, fénom, telefónom, satelitný TV, trezor (za poplatok na vyžiadanie), klimatizáciou a terasou alebo balkónom. (Úlohy: Dospelí aspoň 2 až 3 dospelé osoby alebo 2 min do max 2 deti do prvej ....)
SuperSaver izby: rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby, trochu menší a obmedzenej dostupnosti. (Úlohy: Dospelí aspoň 2 až 3 dospelé osoby alebo až 2 deti do prvej ...)
Jednolôžková izba: Vyznačuje sa podobnými funkciami ako dvojlôžkové izby, ale o niečo menšie a s jedným lôžkom. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do maximálne 1)

Rezervované možnosti stravovania: raňajky/polpenzia: raňajky formou bufetu, večera s výberom menu.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Športové cene: sauna a hydromasážna.

Poznámky: Prenos prebieha s člnom. Doba prenosu cca. 45 minút.
**
Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. V prípade spiatočného letu z Neapola do 8:30 (po-sia) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým. (Vrátane prevodu). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.
****
Hotel je nevhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka 2:
**
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu, veku hosťa.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}