Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel sa nachádza na tichom mieste v borovicovom a dubovom háji. Stredisko Ischia Porto a more sú len cca. 15 minút chôdze. Autobusová zastávka sa nachádza v blízkosti hotela.

Vybavenie: Hotel má 40 izieb rozložených na 3 poschodiach. K vonkajšiemu komplexu patrí termálny bazén (28 ° C) s lehátkami a slnečníkmi a snack bar pri bazéne. K dispozícii je aj recepcia, salónik s TV, reštaurácia s terasou a bar.

Rezervovať si zariadenia:
Double: VITA izby, ktoré sú vybavené vaňou alebo sprchou/WC, fénom, telefónom, satelitnou TV, Wi-Fi zadarmo v izbe sejf, balkón. Klimatizácia (cca 15.6.-15.9. Na požiadanie cca. 6 € na deň). Voliteľne k dispozícii ako miestnosť SuperSaver. (Úloha: Dospelí najmenej 2 až max. 3).
Jednolôžkové izby: Vybavené rovnakými zariadeniami ako dvojlôžkové izby, ale o niečo menšie s jedným lôžkom. (Obsadenosť: Dospelí od 1 do maximálne 1)

Možnosť stravovania: polpenzia/plná penzia: raňajky formou bufetu. Možnosť výberu obeda a večere.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Poznámky: malé psy do 5 kg sú povolené na vyžiadanie, ale nie vo verejných priestoroch.
**
Prenos prebieha člnom. Doba prenosu cca. 45 minút.
**
Pri príchode na letisko v Neapole po 20:40 prestup do Ischie nebude možné v ten istý deň. V tomto prípade strávite noc v hoteli v Neapole. Pri príchode sa obráťte na svojho sprievodcu. Pobyt na ostrove Ischia je preto skrátený o jednu noc. Pre spiatočný let z Neapole pred 8:30 hod. (Po-so) a 10 hodín (slnko/štátny sviatok) sa uskutoční prevod z Ischie do Neapola deň predtým (transfer vrátane). Prenocovanie sa uskutočňuje v hoteli v Neapole.

Poznámka 2:
**
Daň, ktorá je porovnateľná s turistickou daňou, je vyberaná mestami a obcami a musí byť zaplatená v hotovosti hosťom na mieste po dobu pobytu. Výška tohto poplatku sa môže líšiť a závisí i.a. podľa regiónu, hotelovej triedy, dĺžky pobytu a veku hosťa.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyTento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5.1 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}