Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Prenos Poznámka:
Požičovňa áut z/do Tenerife South Airport (TFS) v cene

Miesto:
Vidiecky dom sa nachádza v pohraničnej oblasti medzi El Sauzal a La Matanza v nadmorskej výške 550 m. Mesto La Matanza sa nachádza neďaleko. Pláž je cca. 10 km v Puerto de la Cruz a hlavnom meste Santa Cruz je cca. 25 km ďaleko. Vzdialenosť od letiska TFS je cca. 66 km.

vybavenie:
Dom (asi 130m2) má obývaciu izbu s kuchyňou, niekoľko jedálenských stolov a pohovku so stolom. V hornom poschodí je vaňa alebo sprcha/WC, samostatná spálňa a otvorená spálňa. Vo vonkajšom komplexe sa nachádza terasa s výhľadom na more a záhrada so záhradným nábytkom.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):
bez jedla

Poznámka:


Volajte vlastníka José Flores sa pod 34 699 054714, ak sa dostanete na chate.

Ostatné:
Počiatočné a záverečné upratovanie zahrnuté, dvakrát týždenne sa mení uterák a raz týždenne sa mení posteľná bielizeň

Kategória Krajina:
4 hviezdičky vo vidieckom cestovnom ruchu.

Požičovňa áut podmienky TFS/TFN:
Pri príchode od 01.11.2017 platia nové podmienky prenajímateľa AVIA, viď nižšie.

- Vlastník: AVIS platný do odchodu 31.10.2017
- Prenájom áut: kategória A s 1 alebo 2 cestujúcimi (VW-UP alebo podobne/3-dverové s klimatizáciou). Kategória D s 3 alebo 4 účastníkmi (VW-UP alebo podobný/5-dverový s klimatizáciou). Upozorňujeme, že na rezerváciu je zahrnuté iba jedno auto.
- kilometre v cene: neobmedzené.
- Poistenie: Plnohodnotné poistenie bez dedukčných nárokov vrátane poistenia proti krádeži a cestujúcim. Zaznamenalo sa aj poškodenie podvozku, pneumatiky, skla a zrkadiel (s výnimkou nedbanlivosti). Poistenie právnej zodpovednosti.
- Doplnkové poistenie: Dodatočné poistenie pre automobilové okná vo výške cca. 2 € za deň, ktoré majú byť dokončené. (V prípade nehody (kolízie) zahrnuté do komplexného poistenia).
Strata/poškodenie kľúčov, náklady na ťahanie a dopravné pokuty nie sú zahrnuté v poistení.
- Záloha: Vklad kreditnej karty (VISA, Mastercard alebo AMEX).
- Kontrola nádrže: prijatie a vrátenie s plnou nádržou: benzín musí prevziať zákazník a pri dodaní sa vyžaduje záruka (je možná len s kreditnou kartou). Ak je auto dodané s prázdnou nádržou, náklady na jednu nádrž a navyše príplatok cca. 10 € za auto.
- Vodič: Minimálny vek 21 rokov a najmenej 1 rok vodičského preukazu. Kategória D: Ak je vodič mladší ako 25 rokov, príplatok cca. 17 € za deň, platí len pre maximálnu dobu prenájmu 10 dní.
- Ďalšie vodič: v cene.
- detské sedačky: na detskú sedačku cca. 4 € za deň.
- Hodiny: Denne od 07:00 do 23:00. Mimo týchto otváracích hodín za poplatok: cca. 50 € za auto.
- Ostatné: Doplatky: platia iba kreditnou kartou (VISA, Mastercard alebo AMEX). GPS: cca. 5 € za deň. Bluetooth: cca. 2 € za deň. Dodávka/doručenie auta na letisku. Za všetky uvedené ceny je potrebné účtovať platnú (kanársku DPH) z aktuálne 13,50%.

Inovujte na vyššiu kategóriu v závislosti od dostupnosti. Kontaktujte nás prosím e-mailom:

K dispozícii je 24-hodinová sadzba. Ak sa vrátenie nájomného vozidla v neskoršom čase dňa
sa uskutočňuje ako nájom, platí sa na mieste poplatok vo výške dennej ceny.

Pre všetky príjazdy od 01.11.2017 platia nasledujúce podmienky prenájmu:
- Vlastník: AVIA CAR
- Prenájom áut: kategória A pre 1 alebo 2 cestujúcich (Fiat Panda alebo podobný/5-dverový s klimatizáciou). Kategória D s 3 alebo 4 účastníkmi cestovania (VW Golf alebo podobný/5-dverový s klimatizáciou). Upozorňujeme, že na rezerváciu je zahrnuté iba jedno auto.
- Kilometre Zahŕňa: Neobmedzené.
- Poistenie: Plnohodnotné poistenie bez dedukčných nárokov vrátane poistenia proti krádeži a cestujúcim. Zranenie podvozku, pneumatiky, skla a zrkadiel (s výnimkou nedbanlivosti/nedbalosti) tiež zahrnuté. Poistenie právnej zodpovednosti.
- Doplnkové poistenie: Dodatočné poistenie pre automobilové okná vo výške cca. 2 € za deň, ktoré majú byť dokončené. (V prípade nehody (kolízie) zahrnuté do komplexného poistenia).
Strata/poškodenie kľúča, poškodenie skla a zrkadiel spôsobené vloupáním, náklady na ťahanie a dopravné pokuty nie sú zahrnuté v poistení.
- Vklad: Vklad iba kreditnou kartou (VISA, Mastercard alebo AMEX).
- Ovládanie zásobníka: Vozidlo je odovzdané palivovej nádrži predchodcu. Neexistuje žiadna záruka, že nádrž je plná. Nádrž je naplnená zákazníkom.
- Vodič: Minimálny vek 21 rokov a najmenej 1 rok vodičského preukazu. Maximálny vek 80 rokov.
- Ďalšie vodič: Zahrnuté.
- detské sedačky: na detskú sedačku cca. 5 € na deň, max 10 dní, záloha na detskú sedačku150 €
- Hodiny: Denne od 07:00 do 23:00. Mimo týchto otváracích hodín za poplatok: cca. 18 € za auto.
- Ostatné: Doplatky: platia iba kreditnou kartou (VISA, Mastercard alebo AMEX). GPS: cca. 5 € na deň, max. 10 dní prenájmu 150 € záloha. Dodávka/doručenie auta na letisku. Dopravné sankcie (50 € poplatok za zasielanie policajnej reklamy) Platná (kanárska DPH) v súčasnosti 13,50% musí byť vyberaná za všetky uvedené ceny.

Inovujte na vyššiu kategóriu v závislosti od dostupnosti. Kontaktujte nás prosím e-mailom:

K dispozícii je 24-hodinová sadzba. Ak sa požičané auto vráti neskôr ako v prenájme, zaplatí sa miestny poplatok vo výške daného dňa.

Všeobecné informácie:


Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že v prípade špeciálnej a športovej batožiny môžu vzniknúť náklady na prepravu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 6 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}