HOVIMA Panorama
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Tento rodinný komplex sa nachádza v okrese Costa Adeje v centrálnej napriek tomu pokojnej lokalite. Ideálne pre relaxačné dovolenku. Piesočná pláž je vzdialená cca. 350 metrov. Tam sú nákupné a zábavné zariadenia, rovnako ako prístav Puerto Colón v okolí. Centrom Playa de las Americas a Troya pláže je cca. 15 minút.

Vybavenie: Tento obľúbený apartmánový komplex sa skladá z 174 izieb na štyroch podlažiach. Medzi vybavenie patrí 24-hodinová recepcia s bezplatným Wi-Fi a pohodlné posedenie s veľkou TV pre veľkých športových podujatí. Gastronomická ponuka, hostia môžu tešiť na príjemné Nefajčiarska reštaurácia a bar. Ostatné rezort zariadenie patrí mince práčovňa a výťah. Vonku sú dva bazény (jeden vyhrievaný bazén) a samostatný detský bazén), chill-out zóna s občerstvením Bali Posteľ (rezervácie a za poplatok), bazén /, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi a plážové uteráky (za poplatok a vklad).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Štúdio (27 m²): Zrekonštruované Štúdiá majú kombinovaný obývacia izba/spálňa s klimatizáciou, kuchynským kútom, telefónom, trezorom, satelitný TV, Wi-Fi, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, balkón alebo terasu a sú tiež používané pre súkromných rezervácií. (Obsadenie .. dospelí max 2 deti do max 1)
Úspory Štúdio: Rovnaké vybavenie, ale nie v privilegované postavenie bez zobrazenia (s ohľadom na stenu).
Apartmán (cca 46 m²): rovnaké vybavenie ako štúdia, navyše k oddelené spálne. K dispozícii aj pre jednorazové použitie. (Úlohy ... dospelí max 2 deti do 2 dospelé osoby alebo až 3)

K dostaniu Jedlo: polpenzia/polpenzia navyše: Raňajky a večere v lete: Okrem večere vodu a domáce víno (obmedzený) alebo jedno pivo alebo jeden v zime: K večeru vodu a domáce víno (obmedzené) vrátane plnej penzie/plnej penzie plus ďalšie. obedové menu v letnom období: okrem obeda u. Večera voda a domáce víno (obmedzený) alebo jedno pivo alebo jeden v zime: Okrem toho aj na obed. Večera voda a domáce víno (obmedzený) hotela.

Pri rezervácii all inclusive:
All Inclusive Premium: raňajky a večere formou bufetu. Obed à la carte v snack bare pri bazéne. Občerstvenie (káva, čaj, koláč, vybraná zmrzlina) od 10: 30-18 hodín v snack bare pri bazéne. Alkoholické nápoje a nealkoholické nápoje podľa karty AI od 10: 30-24 hodín v bare.
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Národná kategória: 3 hviezdičky

Zábava: Živá hudba každý večer.

Športy v cene: stolný tenis za zálohu.

Šport za poplatok: biliard.

Hotelový servis: Upratovanie 5x, výmena uterákov 3x alebo podľa potreby, výmena posteľnej bielizne 2x týždenne, detské postieľky sú zahrnuté.
Wi-Fi pripojenie v celom objekte.

Rady: ***
Vyhodnotenie Schauinsland-travel 4 sĺnk kvôli rodinnou atmosférou, pokoj, centrálna poloha a kvalita.
***
Možno rezervovať iba ako balík v zime.
***
Bezbariérový hotelový komplex.
Neexistujú žiadne bezbariérové ​​izby.

Poznámka 2: C/GRAN Bretónsko 8
38660 Costa Adeje
TENERIFE / Španielsko
Telefón: 0034 922 791 808
Fax: 0034922790034
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 138.
Katalóg "kanárikov · Madeiru" Leto 2021 na strane 136.

Informácie o koronovej pandémii: Upozorňujeme, že pre vašu vlastnú bezpečnosť sa vo vašom hoteli a vo vašej dovolenkovej destinácii prijímajú ďalekosiahle opatrenia na potlačenie koronovej pandémie.
Vo vašom dovolenkovom hoteli sú implementované špeciálne bezpečnostné a hygienické opatrenia z dôvodu úradných požiadaviek, ako sú pravidlá vzdialenosti, nastavenie dávkovačov dezinfekčných prostriedkov, pokyny pre nosenie masiek (ochrana úst a nosov), niektoré možnosti digitálnych registrácií alebo bezkontaktné návštevy reštaurácií.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Opatrenia uvedené v príslušnej koncepcii hygieny slúžia najmä na vašu osobnú ochranu. Každý cestujúci hosť by mal samozrejme dodržiavať všetky osvedčené pravidlá správania, ako je hygiena rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a etiketa kašľa / kýchania. Oficiálne požiadavky je možné upraviť v krátkom čase, v závislosti od aktuálneho vývoja, pre jednotlivé hotely, dovolenkové miesta alebo regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky