Finca Las Barandas
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Finca Las Barandas je nový a moderný dom so samostatnými a pohodlnými apartmánmi a štúdiom.
Nachádzajú sa uprostred banánových plantáží na krásnom a veľkom pozemku s rozlohou asi 2 000 m², obklopenom mangovými stromami, avokádom a inými tropickými rastlinami, ktoré pozývajú hostí na preskúmanie.
Pláž San Marcos a historická obec Icod de Los Vinos sú už asi 10 minút jazdy autom. Odtiaľ máte krásny výhľad na more a pobrežie. (Supermarket a iné malé obchody pre každodenné potreby sú vzdialené asi 5 minút). Puerto de la Cruz je vzdialený asi 30 minút jazdy autom.

Vybavenie: Finca Las Barandas sa skladá z hlavného domu v tradičnom, kadaridnom štýle s mnohými drevenými a tehlovými prvkami. Hlavný dom pozostáva z dvoch samostatných obytných jednotiek (Casa Mango, Casa Aguacatero). Každá jednotka má samostatný vstup. V blízkosti hlavného domu nájdete malú chatu Casa Estudio, v asi 40m vzdialenosti kompletne zrekonštruovaný dom Casa Vista Al Mar. Trochu ďalej je tiež zrekonštruovaný dom Casa Acacia.
Wi-fi zahrnuté vo všetkých bytových jednotkách (opýtajte sa majiteľa).

Rezervovateľné možnosti ubytovania:
Apartmán 2 Schalfzimmer (Casa Aguatero): Táto jednotka (apartmán) sa nachádza v zadnej časti hlavného domu a skladá sa z 2 spální (1 x manželská posteľ s 150x190cm a 2 x samostatnými lôžkami každý 90x190cm), kompletná kuchyňa integrovaná v obývacej izbe s jedálenským stolom a 4 spálňami Stoličky, obývacia izba s gaučom, satelitná TV, kúpeľňa s bidetom, sprchou a sušičom vlasov, terasou so slnečnými ležadlami, slnečníkom a grilom sa nachádza na zadnej strane budovy. Druhá terasa vrátane posedenia môže byť použitá s jednotkou Mango Mango.
Byt sa nachádza v časti budovy nad objektom. (Obsadenosť: dospelí do 4 rokov)
Štúdio (Casitas ESTUDIO): Studio sa nachádza pod hlavným domom, asi 10m, je plne a moderne zariadený, s obývacou izbou, manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušičom vlasov, kuchyňa, satelitná TV, terasa so slnečnými ležadlami, Slnečník a gril. (Priradenie: Dospelí až do max. 2)
Dom Casita Vista Mar (H12): Samostatne umiestnený apartmán (asi 60 m²) s 1 samostatnou spálňou (s manželskou posteľou, 160x190cm), jedna v obývacej izbe kuchyňa, ako aj slnečná terasa, satelitná TV, kúpeľňa s bidetom, sprcha a sušič vlasov, terasa so slnečnými ležadlami, slnečníkom a grilom. (Priradenie: Dospelí až do max. 2)
Dom Casitas Acacia (H22): Rovnaké vybavenie, ako je Haus Casita Vista Mar, navyše 1 viac samostatnej spálne s 2 samostatnými lôžkami (90x190cm).
Táto jednotka je asi 80m od hlavného domu. (Priradenie: Dospelí až do max. 4)
House Mango (22h): Táto bytová jednotka (apartmán) sa nachádza v prednej časti hlavného domu a pozostáva z 2 spální (1 x manželská posteľ s 160x190cm a 2 x samostatnými lôžkami každý 90x190cm), plnú kuchyňu integrovanú v obývacej izbe, s jedálenským stolom a 4 stoličkami, Obývacia izba s gaučom, satelitná TV, kúpeľňa s bidetom, sprchovacím kútom a sušičom vlasov, terasou s lehátkami, slnečníkom a grilom sa nachádza v prednej časti bytu. Druhá terasa vrátane posedenia môže byť použitá s rezidentom Casa Aguacatero.

Rezervovateľné možnosti stravovania: Iba nocľah: Bez stravovania.

Národná kategória: Finca

Program pre deti: detská postieľka, vysoká stolička a detská vanička sú k dispozícii zadarmo.

Ako sa tam dostať: prejdite na diaľnicu TF1 smerom k SANTA CRUZ/PUERTO DE LA CRUZ.
približne Prechádzate PORIS DE ABONA, CANDELARIA a RADAZUL a na KM 6 uvidíte nápis/výjazd SANTA MARIA DEL MAR, kde musíte odísť do PUERTO DE LA CRUZ. ("Conexión Autopista del Norte").
Pokračujte smerom na Puerto de la Cruz-Icod de los Vinos a prechádzate cez LA LAGUNA, TACORONTE a PUERTO DE LA CRUZ. dokiaľ sa nedostanete na ICOD DE LOS VINOS. (Diaľnica sa zmení na hlavnú cestu v LOS REALEJOS)
Keď sa dostanete do ICOD DEL LOS VINOS, prejdite na výjazd do PLAYA DE SAN MARCOS, až kým nedosiahnete ďalší kruhový objazd (po cca 25 metroch) a budete nasledovať značky na PLAYA SAN MARCOS.
Po cca. 100m (uvidíte značku s BODEGA TINOCA), prídete na križovatku, kde musíte odbočiť vľavo do banánových plantáží.
Zostaňte na tejto malej, úzkej ulici, kým sa na malej križovatke nedostanete na cca 400 metrov. (Tu vidíte žltý/hnedý dom na pravej strane).
Tu vidíte priamo oproti domu s: "CONUCO LOS GILES 5A".
Pokračujte rovno vpred, asi 200 m, na pravej strane uvidíte veľké garážové dvere (z kovu), tu budete z Majiteľ očakával.

Hotelový servis: počiatočné a záverečné upratovanie v cene.
Čistenie 1x týždenne s uterákom a posteľnou lôžkovou zmenou.
Všetky ubytovacie jednotky sú k dispozícii v hlavnom dome Práčovňa vrátane práčky a sušičky.
K dispozícii je bezplatné parkovanie.

Rady: ***
Schauinsland-cestovanie hodnotenie 3 slniečok z dôvodu individuálny rekreačný charakter.
***
Ceny zahŕňajú prenájom automobilov z/na letisko (VW up alebo podobné podmienky prenájmu áut), ako aj pri rezervácii kódovania TFS641O bez prenájmu a bez prevodu, dajte nám prosím vedieť čas príchodu, pokiaľ ide o kľúčovú zbierku.
***
Dôležité: Po prílete na letisko Tenerife Juh (kancelária príletovej haly č. 17) kontaktujte priamo nášho sprievodcu.
***
Pokyny na mieste na letisku dostanete prostredníctvom nášho cestovného sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Hostia Finky si svoju dovolenku navrhujú individuálne a často sú na cestách. Preto sprievodcovia nemajú pravidelné konzultačné hodiny. Každý cestujúci má skôr možnosť v prípade potreby si dohodnúť stretnutie telefonicky. Kategorizácia finky je iba hrubým sprievodcom, pretože vybavenie je individuálne a nemá služby hotela!

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky