Finca La Deseada
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto: Toto miesto na severnom pobreží Tenerife, cca. 400 m nad morom, ktorý sa nachádza v známej oblasti s červeným vínom, cca. 17 km od hlavného mesta Santa Cruz a 19 km od rekreačného strediska Puerto de la Cruz. Na pobreží asi 5 km je malá rybárska dedina s plážami s lávovými lávami, ktorá je zabezpečená mólo a bazén s morskou vodou je podobný.

Vybavenie: Malý dom sa nachádza spolu so starým zrekonštruovaným hlavným domom, v ktorom žijú majitelia, na veľkom pozemku, ktorý je obklopený ovocnými stromami. Má zariadenú terasu s výhľadom na severné pobrežie Tenerife a pohorie Teide.

Rezervovať si zariadenia:
Finca: Finca má 2 spálne, každá vybavená 2 samostatnými lôžkami a sprchou (bidet, WC, umývadlo).Jedna z izieb má malú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC.Veľká obývacia izba s posedením a krbom (palivové drevo je k dispozícii) je útulné a pohodlné.Druhé posedenie má konferenčný stolík, jedálenský stôl so 4 miestami a TV (národné programy).Priestranná kuchyňa je plne vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou, plynovým sporákom s rúrou (4 prstence), toustovačom, kávovarom, čajníkom, odšťavovačom a jedálenským stolom so 4 stoličkami.Detská postieľka k dispozícii na vyžiadanie.Wi-Fi recepcia v dome, k dispozícii je tiež tenisový kurt pre hostí (priradenie: Dospelí minimálne 1 až 4 ..)
Studio: strana domu Deseada je malý dom El Capricho, má vlastný vchod, ak dom nie je rezervovaný spolu s La Deseada. El Capricho je štúdio typu malý byt so spálňou s 2 samostatnými lôžkami a zabudovaným kuchynským kútom. Novo postavená a vybavená krásnymi rustikálnymi dlaždicami a dreveným stropom. Veľmi jasné a priateľské. K dispozícii je TV s národnými programami a CD prehrávačom. V kúpeľni je sprcha/WC a umývadlo. Malý dom je obklopený terasami s krásnym výhľadom, malým grilom a lúkou s ovocnými stromami. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 2)

Rezervovať si stravovacie zariadenia: Iba izba: nie jedlo.

Kategória Krajina: Finca

Popis cesty: Z letiska (na juh alebo na sever) odbočte do autopista del Norte TF 5 smer Puerto de la Cruz. Vezmite výjazd Guamasa; Na kruhovom objazde vediete až do zastávky, potom odbočte vľavo smerom na Tacoronte. Ste na staršej ceste, ktorá vedie rovnobežne s diaľnicou. Na pravej strane je mestské znamenie La Caridad. Tam odbočte vpravo a prejdite na túto ulicu cca. 1,5 km, kým sa nezobrazí malá biela kaplnka na pravej strane. Prejdi kaplnku a po ďalšej cca. Približne 1,5 km nájdete priamo na ceste na pravej strane múru Finca La Deseada. Nastúpte na veľmi strmú príjazdovú cestu. Prišli.
Prosím, okamžite ísť, aby sa dospelo na letisku na priamej ceste na schôdzku, pretože niekto tam kľúče pick na vás čaká.

Hotelová služba: výmena posteľnej bielizne 1x, výmena uterákov 1x za týždeň. K dispozícii je čistenie príjazdu a odchodu. K dispozícii je práčka.
Malá uvítací balíček hotela.

Poznámky: ***
Schauinsland-cestovanie hodnotenie 3 slniečok z dôvodu individuálny rekreačný charakter.
***
Ceny patrí požičovňa áut z/na letisko (VW UP alebo podobných požičovní podmienok) a pri rezervácii kódovacie TFS602O a TFS602C bez áut a bez prevodu, dajte nám prosím vedieť tu príchod ohľadom vyzdvihnutie kľúčov s.
***
Dôležité: Pri príchode na letisko Tenerife South, prosím kontaktujte náš sprievodcu priamo (príletová hala č. 17).
***
Trasy sú k dispozícii na mieste na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie.
***
Ďalšia poznámka: Finca hostia vykonávajú svoju dovolenku individuálne a sú často na cestách. Preto sa nevykonávajú pravidelné pracovné hodiny turistických sprievodcov. Skôr má každý cestujúci príležitosť na telefonické stretnutie v prípade potreby. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. ev. Chrániče povinné vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadna alebo obmedzená animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, werden.¯ prispôsobené pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská alebo regiónyzobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky