Casa San Miguel
* * * * *

konečná cena za os.: 715 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Miesto:
Nachádza sa v San Miguel de Abona, cca. 19 km od verejnej piesočnatej pláže "El Médano". To je dostupné autobusom/autom. V cca. 800 metrov od hotela sú nákupné a zábavné zariadenia. Najbližšie atrakcie je Siam park (21 km). Centrum mesta je vzdialené cca. 800 metrov. Najbližším mestom San Miguel sa nachádza cca. 800 metrov. Letisko: cca TFS. 8 kilometrov.

vybavenie:
Skladá sa z hlavnej a vedľajšej dom hotel má 9 izieb rozložená na 2 poschodia. Interiér bytu tvorí príjem. Bazénu zahŕňa bazén. Vonkajší priestor je k dispozícii strešná terasa. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelovej záhrade. Hoteloví hostia pri bazéne lehátka na. Na pláži, lehátka, slnečníky a matrace za poplatok sú k dispozícii.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Byt Balkón/terasa: sú vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, obývacia izba s jedálňou a kuchynským kútom, oddelenú spálňu, trezor, satelitná TV, bezdrôtové pripojenie k internetu (môže byť spoplatnený), elektrické Heizörper a balkónom alebo terasou.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


len prenocovanie

Šport/Zábava K dispozícii (podľa sezóny):
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to vhodné): Golfové ihrisko

Ostatné:
- Bez kreditnej karty
 - Zvieratá (na vyžiadanie a za príplatok)

Kategória Krajina:
1 kľúč

Všeobecné informácie:


Aktuálne informácie o koronavírusy (Covid-19):
Pre vašu bezpečnosť, ďalekosiahle opatrenia k obmedzovaniu Corona pandemického potrebné vziať do cieľovej destinácie alebo hotela. To môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzenie výkonu v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelových zariadení, vonkajšie zariadenia, stravovacích služieb a aktivít v závislosti na lokalite a regiónu.

Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a lekárstve pre občanov EÚ získate na základe našich predzmluvných informačných povinností pred rezerváciou alebo
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch sa tieto informácie zobrazia pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že osobitné a športové batožinu byť registrované pred odchodom s nami a vznikli náklady na dopravu do prevodu.

Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vynechať na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napríklad peších ulíc) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu "dver-to-door". V takom prípade vás vodiči odpojí na najbližšom mieste vášho ubytovania. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame Vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak by počas Vášho príchodu došlo k oneskoreniu letu.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovanie, vonkajšie priestory a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nedostupná v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím hotel pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte hotelového ubytovateľa pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letov:
Upozorňujeme, že hotelové izby v deň príchodu iba od cca. K dispozícii je 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
5.8. - 12.8.2021
715,00 €
12.8. - 19.8.2021
715,00 €
19.8. - 27.8.2021
675,00 €
19.8. - 26.8.2021
669,00 €
22.8. - 29.8.2021
722,00 €