Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Hotel Menorca Patricia (Ex Hesperia Patricia)
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Hotel sa nachádza v blízkosti prístavu v centre mesta Ciudadela. Hotel je obklopený nákupnými zónami s obchodmi, butikmi, barmi a reštauráciami. Odkazy na sieť verejnej dopravy sú vzdialené približne 500 metrov a príjemná pláž je vzdialená 1 km od hotela.

Zariadenie:
Hotel ponúka 44 izieb. Recepcia je v prevádzke 24 hodín. Výťah vedie k väčšine poschodí. sú ponúkané - rôzne vybavenie a služby - trezor, TV miestnosť, izbová služba, Budiací servis, Pranie bielizne, 2 konferenčné miestnosti a business centrum. Cez Wi-Fi, hostia majú prístup na internet vo verejných priestoroch. Okrem toho existuje viacero obchodov, ktoré pozývajú na prechádzku a prezerať. Deti sa môžu odreagovať na ihrisku, na čo hrdlo ráči.

Ubytovanie:
V izbách je kúpeľňa - tiež klimatizáciu a individuálne riadené vykurovanie poskytujú správnu atmosféru. Vo väčšine izieb má balkón je štandardná. Vybaviť koberci, izby majú manželskú posteľ. Prístelky môžu byť vyžadované. Okrem toho, trezor a minibar sú k dispozícii. Mini chladnička je tiež štandardnou výbavou. Najlepšie rekreačné ponuka pohodlie prístup k internetu, telefón, TV a Wi-Fi. Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou. Okrem toho, sušič vlasov. Dom ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
Kým dospelí plávať vo vonkajšom bazéne pár kolách deti prichádzať v bazénom na ich úkor. Lehátka a slnečníky zaručujú relaxačné hodín. V obytných priestoroch voľný sektoru vedľa cyklistika/horské bicykle, golf a solárium ponúka aj náboj do posilňovne. Diskotéka a nočný klub sú možnosti pre rekreáciu.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je jedáleň, raňajková miestnosť, kaviareň a bar. Hostia si môžu vychutnať kulinárske špeciality v reštaurácii (nefajčiarska, klimatizácia a vysoká stolička). V hoteli je možné rezervovať stravovacie služby Ubytovanie vr. Raňajky a polpenzia. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručuje príjemný štart do nového dňa. Na obed a večeru, rôzne pokrmy z jedálneho lístka.

Kreditné karty:
Hotel akceptuje tieto kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 3
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}