Fakultatívne výlety na Menorke

Vďaka neobyčajným výletom, ktoré sme pre vás pripravili, si užijete dovolenku na Menorke naozaj naplno. 

1. Okruh ostrovom 

Prehliadka mesta Ciutadella s voľným časom na nákupy, návšteva rybárskeho mestečka Fornells s možnosťou obeda (fakultatívne), výstup na najvyššie miesto Menorky - Monte Toro, návšteva manufaktúry Subaida spojená s ochutnávkou typických syrov.

Orientačná cena:

2. Zátoky a pláže ostrova - výlet loďou

Transfer do mestečka Ciutadella, nalodenie sa na loď Jumbo alebo Fiesta, a plavenie sa okolo južnej časti ostrova. Navštívime niekoľko nádherných plážiček, ako je Macarella, Son Saura, Cala Turqueta, a v jednej z nich bude čas na kúpanie a obed (fakultatívne).

Orientačná cena:

Menorka

3. Mahon a okolie

Návšteva mestečka Mahon, jeho historického centra, v ktorom bude krátky čas na nákupy, prístavu. Návšteva Binibeky, prekrásneho bieleho rybárskeho mestečka, a zastávka v Cova d'en XORO - prírodná jaskyňa prerobená na diskotéku.

Orientačná cena: dospelý 42 EUR; dieťa 2-12 rokov 21 EUR

4. Jeep Tour

Transfer autobusom do Alaior, kde sa vytvoria 8 členné skupinky a nastúpi do jeepov. Spoznáme malebné dedinky, prírodu ostrova a pláže, bude čas aj na relaxáciu a obed (fakultatívne).

Orientačná cena: dospelý 55 EUR; dieťa 6-12 rokov 27,50 EUR

5. Tancujúce kone


Orientačná cena: dospelý 33 EUR; dieťa 2-11 rokov 22 EUR

6. Výlet katamaránom Don Juan


Orientačná cena: dospelý 36 EUR; dieťa 2-12 rokov 18 EUR

Menorka

Prehľad výletov a ich cien je orientačný a líši sa podľa jednotlivých letovísk. O ďalšej ponuke, presnom programe, cene a dni konania výletu Vás bude informovať delegát FIRO-tour v mieste pobytu. Výlety si môžete zakúpiť v EUR od delegáta priamo v mieste pobytu.


Môže vás zaujímať:
Dovolenka na ostrove Menorka
Letoviská na Menorke

Vyberte si zo širokej ponuky hotelov


Neviete sa rozhodnúť? Použite náš
online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.