Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Apartamentos Las Brisas Playa Park I - Ii
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Umiestnenie:
Apartmánový komplex je v perfektnej polohe a približne 150 m od pláže Son Xorgier a približne 250 m od pláže Calan Bosch, obe pláže s bielym pieskom. Turistické centrum Calan Bosch je vzdialené asi 300 m. Nájdete tam obchody, butiky, kaviarne, bary a reštaurácie. Medzinárodné letisko Menorca-Mahon je vzdialené približne 47 km.

Zariadenie:
25 apartmánov ponúka hosťom pohodlie a komfort. Hostia sú vítaní v hale s recepciou a službou registrácie a odhlásenia. K dispozícii sú rôzne zariadenia a služby - trezor, zmenáreň, novinový stánok, TV miestnosť, lekárska pomoc a práčovňa. Na nákupy a prechádzky môžete využiť supermarket a ďalšie obchody. Krásna záhrada a detské ihrisko sú súčasťou areálu apartmánového hotela. Ak je to potrebné, pre cestujúcich s vlastným autom sú k dispozícii parkovacie miesta. Bicykle je možné zaparkovať v existujúcej cyklistickej pivnici. Okolie je možné preskúmať aj na bicykli vďaka požičovni bicyklov (za poplatok).

Ubytovanie:
V izbách je kuchyňa a kúpeľňa; príjemnú klímu v miestnosti je zaistená pomocou ventilátora. Štandardné funkcie väčšiny izieb má balkón, ktorý vás pozýva na leňošenie. hostia môžu pohodlne spať na rozkladacej pohovke. Oddelené spálne sú ďalšie rezervovať pohodlie. Všetky izby sú vybavené chladničkou, mikrovlnnou rúrou, TV a trezorom. V kúpeľni je sprchovací kút a vaňu. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport / zábava:
rad športových a rekreačných možností ponúka rad pre deti. Kým dospelí plávať vo vonkajšom bazéne pár kolách deti prichádzať v bazénom na ich úkor. Možnosti relaxácie lehátka pod slnečníkmi na terase. Diversified ponúkajú rôzne ponuky, vrátane tenisu a soláriom.

Stravovanie:
Existuje niekoľko stravovacích možností na výber, ako je kaviareň a bar. Rôzne špeciality čakajú cestujúci v klimatizovanej nefajčiarska reštaurácia.

Kreditné karty:


Poznámka:
Dostanete konkrétnu službu, ktorú ste si rezervovali a potvrdili (čo sa týka stravovania, kategórie izieb atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete ubytovanie s prenocovaním s raňajkami (alebo: bez stravy) v kategórii štandardných izieb.
Voliteľné použitie vlastných hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté v cene a je takmer vždy spoplatnené a splatné na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V určitých destináciách môžu na mieste vzniknúť dodatočné náklady, napríklad mestská daň, kultúrna daň atď. Sumu určuje príslušné mesto. Pred odchodom sa informujte.

Znížená mobilita:
Vezmite prosím na vedomie, že naše zájazdy nie sú všeobecne vhodné pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pokiaľ popis produktu neobsahuje žiadne odlišné informácie, ale na požiadanie vám poskytneme podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti, s ohľadom na vaše potreby.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 2
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}