Letoviská na Malorke

Vybrali sme pre vás tie najkrajšie letoviská. Dovolenka na Malorke je vo vašich rukách. Stači si len vybrať.

Letovisko Calas de Mallora

Novšie, moderné letovisko sa nachádza na jednom z najkrajších miest na východnom pobreží ostrova. Ponúka priezračnú vodu, skalnaté pobrežie, piesčité pláže a malebné zálivy s prekrásnymi výhľadmi. V okolí nájdete niekoľko barov, reštaurácií a nákupná možnosti. Za návštevu určite stojí ja menšie mestečko Porto Cristo, s možnosťami nákupov.

Transfer z letiska: približne 1 hod. 10 min

Letovisko Santa Ponsa

Príjemné rekreačné stredisko na juhozápadnom pobreží, asi 20 km od hlavného mesta Palma de Mallorca, s prekrásnym výhľadom na pohorie Sierra de Tramuntana. Milovníci večerných prechádzok sa môžu prejsť po novo upravenej pobrežnej promenáde alebo sa vydať k miestu, kde sa v roku 1229 vylodil kráľ Jakub I. so svojím vojskom, aby oslobodil ostrov od maurskej nadvlády. Krásna, mierne sa zvažujúca piesočnatá pláž je upravená pre športové vyžitie, zábavu detí i leňošenie na slniečku. Mestečko má pôvabný jachtový prístav a dve novo upravená golfové ihriská. V blízkosti je veľký vodný park Aquapark a Marineland.

Transfer z letiska: približne 30 min.

Malorka

Lestovisko Cala Millor, S'Illot, Sa Coma

Cala Millor - obľúbené turistické stredisko na východnom pobreží Mallorky, v blízkosti mestečka Porto Cristo, cca 60 km od hlavného mesta Palma de Mallorca, ponúka pokojne strávenú dovolenku pri 3 km dlhej pláži s jemným pieskom, ale aj rušný nočný život v tunajších baroch a nočných podnikoch. Stredisko ponúka množstvo športového vyžitia: tenisové kurty, kurty na squash, minigolf, plachtenie a potápanie. Spojenie s najbližšími strediskami S'Illot a Sa Coma buď turistickým vláčikom a linkovými autobusmi. Za návštevu stojí len niekoľko km vzdialená dedina Son Servera. S'Illot si uchováva svoju pokojnú atmosféru, Sa Coma má rušnejší nočný život

Transfer z letiska: približne 1 hod 20 min.


Letovisko Alcudia, Port de Alcudia, Playa de Muro

Jedno z najobľúbenejších letovísk na severe ostrova leží na okraji najdlhšej pláže s nádherným bielym pieskom, ktorá je dlhá 8 km, a zvažuje sa postupne do mora. Lemujú ju palmy a pínie, a je ideálna pre deti. Môžete sa tu opaľovať, využiť širokú ponuku vodných športov, minigolf, tenis, jazdu na koni, squash. Na svoje si prídu aj priaznivci nočného života, Alcudia je známa množstvom kaviarní, reštaurácií, obchodov a barov. V historickom jadre mestečka Alcudia nájdete romantické uličky a krásny prístav s množstvom kaviarní, ktoré lákajú k večernému posedeniu či prechádzke. V letovisku nájdete aj vodný park Hydropark. Na Alcúdia voľne nadväzuje letovisko Playa de Muro.

Transfer z letiska: približne 1 hod. 15 min.

Malorka

 
Môže vás zaujímať:

Dovolenka na ostrove Malorke
Fakultatívne výlety na Malorke

Vyberte si zo širokej ponuky hotelov


Neviete sa rozhodnúť? Použite náš
online filter dovoleniek. Radi vám pomôžu aj naši odborníci na telefónnom čísle 0911 116 010 alebo priamo v našich pobočkách.