VIK Villas Vista Mar
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Objekt s 135.000 m² záhrady v typickom štýle Lanzarote s prírodnými rastlinami sa nachádza na pláži v Playa Blanca. Piesočnatá pláž Playa Flamingo sa nachádza v cca. Vzdialenosť 5 km. 2x týždenne bezplatná kyvadlová doprava na pláž Playa Dorada. Centrum je cca. 5 km je letisko cca. 35 km ďaleko. Bary a reštaurácie v okolí.

Vybavenie: VIK Villas Vista Mar je súčasťou komplexu VIK Coral Beach a ponúka 18 zrekonštruovaných viliek v exkluzívnej zóne pre tých, ktorí hľadajú pokoj. Táto oblasť má vlastnú terasu (vrátane schauinslandských hostí) s nepretržitým výhľadom na Atlantický oceán a vlastný bar.
Villas Vista Mar-hostia využiť recepcia, bazén, detský bazén a reštauráciu závodu VIK Coral Beach (ACE246). Wi-Fi v celom objekte pre jedno zariadenie za rezerváciu hotela. Pre iné zariadenia za poplatok.

Rezervovať si zariadenia:
Premium Villa 2 spálne výhľad na more: Vily sú cca. 64 m² a 2 oddelené spálne, útulná obývacia izba s jedálenským kútom, plne vybavená kuchyňa s kávovarom Dolce Gusto, priestranná kúpeľňa s vaňou a WC, sušič na vlasy (za poplatok) a terasa s chladiacim nábytkom a typickou záhradou na ostrove. Klimatizácia (kúrenie), 2x TDT systém TV (bez TV so satelitným príjmom) TV v spálni a jedna v obývacej izbe, trezor, telefón sú k dispozícii. Okrem toho sú tieto výhľady na more v 1., 2. alebo 3. rade a niektoré s kúpeľnou sprchou na čerstvom vzduchu.
Zariadenie vily je identické! (Obsadenosť: Dospelí do 5 rokov alebo dospelí do 2 detí maximálne 3)
Vila Premium 2 spálňa s výhľadom na more typu I (možnosť rezervácie do 30.4.19): Rovnaké vybavenie ako vily, ale špeciálna cena a obmedzená kvóta.

K dostaniu Jedlo: Prenocovanie/Raňajky: raňajky a večere položiek k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport v cene: Pattel- a tenisový kurt.

Detský program: Detské ihrisko v "VIK Coral Beach".

Hotelová služba: upratovanie 3 x týždenne (uterák sa mení 2x a posteľná bielizeň sa mení raz týždenne).
Bezplatné parkovanie na hoteli (rezervácia nie je možná).
**********
Wi-Fi v celom hoteli.
**********

Poznámky: ****
Schauinsland travel Kategória 4 slnka vďaka exkluzívnej zóne so súkromnou slnečnou terasou len pre návštevníkov.
****
Prečítajte si všetky podrobnosti o kódovaní ACE246.
Upozorňujeme, že komplex sa nachádza priamo pri mori, pláž v cca. 5 km ďaleko.
****
Domáce zvieratá do max. 15 kg povolené (s vopred rezerváciou za poplatok).
****
V hoteli je možné požiadať o detskú postieľku, čiastočne za poplatok (v závislosti od dostupnosti).
****
Hotel je nevhodný pre ľudí s ťažkosťami s chôdzou.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
C/Rakúsko Esq. C/Portugalsko (Urbanización Montaña Roja)
35580 Playa Blanca, Yaiza.
Lanzarote, España
0034928527930
Katalóg "Canaries" Summer 2020 na strane 155.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 119.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky