Playamar
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Centrálne umiestnený, v lete 2017 kompletne zrekonštruovaný komplex sa nachádza čiastočne na svahu, nad plážovou promenádou Puerto del Carmen vo výške širokej piesočnatej pláže "Playa Grande". Na pláž sa dostanete za 5 minút. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza na plážovej promenáde mnoho reštaurácií, nákupných a zábavných zariadení. Staré mesto s rybárskym prístavom, reštauráciami a barmi je cca. 15 minút chôdze. Až do hlavného mesta Arrecife je to cca. 15 km, na letisko cca. 12 km ďaleko.

Vybavenie: Komfortne navrhnutý komplex má 12 bungalovov, každý s jednou spálňou, 25 bytov, a to aj s jedna spálňa a každý s dvoma spálňami 9 apartmánov. Recepcia je otvorená každý deň každú hodinu. V dobre udržiavaných, krásne upravené záhrady, vyhrievaný bazén je malý, samostatný detský bazén, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú zdarma.

Rezervovať si zariadenia:
Apartmán s 1 spálňou: apartmány (36 m²), sú moderne a komfortne zariadené a majú obývaciu izbu a oddelenú spálňu, kuchynský kút (vrátane sendvičovač, mikrovlnná rúra, kávovar, sporák.) (Možnosť prístelky pre tretiu osobu.) sprcha/WC, telefón, trezor, Wi-Fi (v cene), obrazovka satelitný TV s plochou a balkón alebo terasu. Ak je to žiaduce, slnečné paluba balkón/terasa sú k dispozícii (A12) za poplatok. Voliteľne na jednorazové použitie (A11) k dispozícii. (Priradenie: dospelí max. 3)
Apartmán 2 spálne: rovnaké vlastnosti ako apartmány, okrem druhej spálne (asi 56 m²) 5. osoba dostane prístelku v obývacej izbe. (A22). (Obsadenosť: dospelí najmenej 2 až max. 5)
Bungalov na strane mora: Bungalovy majú samostatnú spálňu. Tretia osoba dostane v obývacej izbe prístelku. S inak rovnakým vybavením ako apartmány 1 spálňa izby cca. 40 m² a majú bočný alebo priamy výhľad na more. Alternatívne je možné si ho objednať na jedno použitie. (Obsadenosť: Dospelí do 3 rokov)

rezervovať Jedlo: cez noc/raňajky: raňajky 500 m R2 Bahia Kontiki vzdialený je podávaná raňajky cca len obmedzený kontingent .. k dispozícii.

Oficiálne trieda: 2 Keys

Hotelová služba: upratovanie 5 x, výmena uterákov 3x a výmena bielizne raz za týždeň.
**********
Wi-Fi v celom objekte, vrátane
**********

Poznámky: ****
Hotel nie je bezbariérový.
***
Otváracia doba na check-in: 08-13: 30 a 16: 30-21 hod. Mimo týchto hodín kľúčov prebieha v hoteli v bare pri bazéne. (Zatvorené v nedeľu)
***
Schauinsland-cestovný usporiadatelia kategória: 4 slniečok z dôvodu rekonštrukcie, popularita faktora a veľmi dobré umiestnenie.

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
C./DORAMAS 13
35510 PUERTO DEL CARMEN
ŠPANIELSKO/LANZAROTE
0034928-510070
0034928510192
Katalóg "Canaries" Summer 2020 na strane 128.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 106.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky