Hotel Fariones
* * * * *

Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Hotel sa nachádza priamo pri mori, v typickom kanárskom záhrade s priamym prístupom k veľkej, veľké a malé piesočné pláže. Plážová promenáda s reštauráciami, bary a obchody v okolí. Staré mesto a prístav sú cca. 15 minút chôdze, veľké nákupné centrum je len do kopca cca. 5 minút. Na letisko je cca. 10 km, hlavné mesto Arrecife cca. 16 km ďaleko.

Vybavenie: kompletne renovovaný 2020 hotel ponúka 213 izieb, ktoré sú rozložené na 4 podlažiach.K vybaveniu patrí lobby s 24-hodinová recepcia, Wi-Fi v celom hoteli (v cene), nákupnej galérii v hoteli, 4 výťahy, bufetová reštaurácia, ázijská à la carte reštaurácie, lobby bar a chill-out tapasbar ktorý je založený na jaskyni vulkanickej horniny.V kompletne prepracovanej záhrade je sladkovodný bazén (v zime vyhrievaný), v letnej sezóne je tu tiež bar na malej piesočnatej pláži pred hotelom.Pri bazéne sú vám k dispozícii bezplatne ležadlá a osušky.Hotel má tiež priamy prístup na 2 piesočné pláže, dlhú pláž Playa Grande a peknú malú piesočnú pláž Playa Chica.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojposteľová izba Superior s výhľadom na more: Novo zrekonštruovaná a moderne zariadená (asi 33-35 m²) s manželskou posteľou, satelitnou TV, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sušičom vlasov a županmi a balkónom alebo terasou s výhľadom na more. Alternatívne je možné rezervovať na jedno použitie.
Junior Suite Výhľad na more: S rovnako moderným vybavením ako dvojlôžkové izby, majú tiež salónik, bez akéhokoľvek priestorového vymedzenia (asi 38 m²).
Apartmán Ocean Sea View: s podobnými vlastnosťami prvkov, ako sú dvojlôžkové izby (cca 63-70 m²), The Ocean funkcie apartmány s oddelenou spálňou a exkluzívny prístup na súkromnú terasu na štvrtom poschodí s vyhrievaným bazén so sladkou vodou a chill-out bar a výhľad na more.
Deluxe Výhľad na more Relax: V rovnakej vybavenie ako dvojlôžkové izby priestranné (cca 36 m²) s vírivkou na terase, rovnako ako exkluzívny prístup na súkromnú terasu na štvrtom poschodí s vyhrievaným bazén so sladkou vodou a chill-out výhľad bar a výhľad na more.
Apartmán s výhľadom na more: S rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby typu Superior s výhľadom na more, apartmány majú oddelenú spálňu, Express kávovar a výhľad na more izby.
Suite Loft: Vybavený ako junior výhľadom na oceán s vlastným, ale väčšie a majú terasu. Okrem toho, s otvoreným priestorom so spálňou a posedením.

Možné stravovacie možnosti: Polpenzia: raňajky formou švédskych stolov a večere formou bufetu so show cooking.

Oficiálne trieda: 5 Hviezdičky

Zábava: Po použití príležitostne živá hudba v bare.

Šport v cene: voľný vstup do športového centra Fariones s posilňovňou, saunou a kurzov. 20% zľava na prenájom tenisových kurtov a paddle tenis.
Osobný tréning k dispozícii za príplatok na.

Hotel servis: Wi-Fi v celom hoteli hoteli.
**********
Hotel má vlastné parkovisko pre hotelových hostí (v závislosti od dostupnosti/za poplatok).

Poznámky: Izby pre telesne postihnutých na vyžiadanie. (Junior Suite)
****
Pri rezervácii zájazdu (bez O-kódovanie) je kolektívna prevod hotela. Ak sa požaduje priamy súkromný prenos, to je nekomplikované zubuchbar. Viac informácií je k dispozícii na adrese alebo prostredníctvom cestovnej kancelárie.
****
Budova hotela bude dokončená ešte menší prácu (aj po oficiálnom otvorení).
****

Poznámka 2: C/Roque del Este 1
35510 Puerto del Carmen
Telefón: 34 (928) 510175
Fax: 34 (928) 510202
Katalóg "High Class" v roku 2020 na strane 106.
Katalóg "Canaries" Summer 2020 na strane 122.
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 102.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky