Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa
Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Poloha: Hotel pre ideálny odpočinok! Nachádza sa priamo na pláži Playa de los Pocillos, ktorý je oddelený od rozsiahlej pláže pri pobreží, krásnej plážovej promenáde, cyklotrasy a joggingovej dráhy. Hotel sa nachádza na juhu Lanzarote a je ideálnym východiskovým bodom pre výlety autobusom alebo požičovňou automobilov, aby ste preskúmali ostrov. Centrum mesta Puerto del Carmen je cca. 2,5 km a autobusová zastávka 150 metrov od hotela. Taxi na mieste. Početné zábavy a nákupy, reštaurácie a bary v okolí.

Vybavenie: Tento elegantný pohodlný 4-podlaží hotela je elegantný atmosféru s štýlové ubytovanie. Vo vstupnej hale light-zaplavila na 2 podlažiach, Wi-Fi v celom hoteli (v cene) s nóbl pohoviek je výzva k leňošeniu, ako bufetová reštaurácia a bar/kaviareň. Rozsiahly so stromami a palmami vysadená záhrada s veľkým bazénom, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi a bar pri bazéne podáva občerstvenie (od 13 do 15 hodín za poplatok).

Rezervovať si zariadenia:
side Double Sea/Pool: Všetky izby sú vybavené kúpeľňou/WC klimatizácia (centrálne riadené v lete, každý podľa vonkajšej teploty), satelitný TV, minibar (za poplatok, mini chladničkou k dispozícii zdarma), trezorom (za poplatok) a telefónom s priamou voľbou./Side Pool sa nachádza na mori. Všetky izby sú novo zariadené a majú balkón alebo terasu a majú výhľad do záhrady. Dvojlôžkové izby sú približne 13-15 metrov štvorcových). (Priradenie: Dospelí max. 3)
Dvojlôžková izba s výhľadom na more: Nachádza sa v blízkosti s rovnakým vybavením ako dvojlôžkové izby s výhľadom na more v 4. poschodí. (Osoby. Dospelí max 2)
Super-úsporná izba: rovnaké vlastnosti ako dvojlôžkové izby, ale obmedzená kvóta a izby sa nachádzajú v dolnom poschodí (s výhľadom na pozemok). (Obsadenosť: Dospelí do maximálne 2 deti do 1 rokov alebo dospelí až do maximálne 3 rokov)
Jednolôžková izba: Dvojlôžkové izby na jedno použitie. (Obsadenosť: dospelí do 1 rokov)

Možnosť stravovania: Prenocovanie so raňajkami/polpenziou/All Inclusive: raňajky formou švédskych stolov a večere formou švédskych stolov s ukážkou varenia, 1x týždenne gala bufet a dvakrát do týždňa rôzne medzinárodné tematické bufety s show cooking a gala bufetový bufet raz týždenne. Na večeru sú páni požiadať, aby nosili dlhé nohavice a košele bez rukávov, inak sa im môže odmietnuť vstup.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu s kuchársku show. Jedlá sú vždy koná v hlavnej reštaurácii. Na obed a večeru miestne nápoje ako sú nealkoholické nápoje, voda, pivo a víno sú podávané pri stole. Národná alkoholické a nealkoholické nápoje od 10-23: 30 hod, v súlade s All Inclusive Card. Od 10-19 hod Získate sendviče, zmrzlinu a pizzu. Výdaj alkoholických nápojov mladistvým treba položiť na jedlo nosiť dlhé nohavice.
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: 6x týždenný animačný program.

Šport v cene: minigolf, záhradný šach, stolný tenis, bocce, šípky, požičovňa bicyklov.

Šport za poplatok: 2 tenisové kurty, biliard a stolný futbal.

Detský program: 6x týždenných aktivity (4-12 rokov), s nízkymi hosťami využitie podľa dohody s animačným tímom (min 10 detí.). Opatrovateľka po registrácii a poplatok a detským ihriskom.

Wellness: (poplatok a pod vonkajším riadenie): Potápačské centrum, masáže, sauna.

Hotel servis: **********
Župany sú k dispozícii za poplatok a záloha a osušky sú k dispozícii na recepcii na zálohu.
**********
Wi-Fi v celom hoteli v cene
**********

Poznámky: ****
Hotel nie je vhodný pre ľudí s ťažkosťami v chôdzi.
Izby pre telesne postihnutých sú k dispozícii.
****
Na večeru sú páni vyzvaní, aby nosili dlhé nohavice, inak môže byť vstup zakázaný.

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
C/Jupiter 5 35510 Puerto del Carmen
Telefón: 34 (928) 510441
Fax: 34 (928) 511919
e-mail:
web:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 104.
Katalóg "Canaries · Madeira" Summer 2021 na strane 104.

Sezóna Poznámka: Pre hotel ACEA77 sú k dispozícii iba denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena len organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5.4 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}