H10 Timanfaya Palace
* * * * *

konečná cena za os.: 803 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Poloha: Štýlový komplex sa nachádza v turistickej oblasti Playa Blanca, malej dedinke na juhu ostrova, so svojou záhradou priamo na námornej promenáde s úzkou piesočnou plážou. Prírodný park "Ajaches" s najlepšími plážami v Lanzarote je cca. 20 minút jazdy autom. Piesočná zátoka Playa Flamingo je vzdialená asi 250 m. Centrum s obchodmi, reštauráciami, kaviarňami a barmi je cca. 1500 metrov od hotela. Je to 42 km od hlavného mesta Arrecife a cca. 35 km ďaleko. Do prístavu Playa Blanca, kde trajekt do Fuerteventury, je cca. 2 km.

Vybavenie: K dispozícii sú výťahy a malý kiosk v recepcii s fantastickým výhľadom cez obrazových okien v Fuerteventura a more. Okrem novej hale nájdete v spoločných priestoroch, internetový kútik (v cene), Wi-Fi v celom hoteli (v cene), kaderníctvo a salón krásy (za poplatok). Na požiadanie a za poplatok je vyčistiť vaše oblečenie. Pred hotelom máte nestrážené parkovisko. Bazénová časť sa skladá z 2 bazénov, ktoré sa nachádzajú vo veľmi priestrannou slnečnou terasou a záhradou, je tu tiež nový krytý bazén so slnečnou terasou a výhľadom na more. V areáli je tiež jacuzzi,Lehátka a slnečníky a nudistická priestorov v 6. poschodí (uteráky s vklad). V záhrade sa nachádza reštaurácia s grilom, kde si môžete vychutnať na vonkajšej terase obed, zároveň máte à la carte reštaurácii "Kasbah" a bufet "Mike" s Coffee "(za poplatok) sú k dispozícii. tropický bar pri bazéne si môžete dať aperitív alebo chutný koktail. vo večerných hodinách, bar Salon nočný Montana Roja k dispozícii, ak v závislosti na večerné disco hudby môže tancovať na živú hudbu alebo alebo na sa môžu tešiť na večerné udalosti animačným tímom. Ak chcete stráviť večer ticho,prejsť na piano bare Tahiche v hotelovej hale. Timanfaya Palace sa skladá z 305 izieb, 5 junior suites a 3 apartmány v rôznych rozsiahlych poschodiach.

Rezervovať si zariadenia:
Dvojlôžková izba: Všetky izby sú vybavené telefónom, satelitnou TV, klimatizáciou, wifi (vrátane), mini chladničkou (nie je naplnená), požičiavanie trezorom a kúpeľňou. Všetky izby majú zariadený balkón alebo terasu so stolom a stoličkami s výhľadom na bazén alebo na ulicu. Prípadne aj pre jednorazové alebo za príplatok s možnosťou rezervácie na mori. (Obsadenosť: Dospelí do maximálne 3 rokov)
Juniorsuite Meerblick: Rovnaké funkcie ako dvojlôžkové izby, s oddeleným salónikom (prístelka pre tretiu osobu), dvoma TV (jedna v obývacej izbe a jedna v spálni) s terasou a výhľadom na more. (Obsadenosť: Dospelí do 3 rokov)
Double Superior Sea View: Rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba výhľad na more, darček na privítanie, župan, papuče, kávovar Nespresso s kapsulami, dokovacia stanica pre iPod, iPhone a MP3 s budíkom. Vankúše a ponuka prestieradlo. Osušky (nutná záloha), mini chladnička (nie je na sklade) a trezor (v cene). (Priradenie: Dospelí max. 3)
Dvojlôžkové Privilege bazén alebo výhľad na more :. Za poplatok k dispozícii: izby Superior s výhľadom na more alebo na bazén a nadštandardných VIP služieb: špeciálny hosť služby, osobné check-in a check-out, neskorý check-out (na vyžiadanie na mieste/v závislosti od dostupnosti), župan, papuče, denná tlač a predpoveď počasia. Darček na privítanie, kávy a čaju, trezor, exkluzívne Privilege Lounge s barom, TV a internetom/Wi-Fi (v spoločných priestoroch a v Privilege pokoj). Raňajky a večere v reštaurácii Kasbah (rezervácia nutná), v utorok v bufetové reštaurácii.
(Okrem toho pod ACEA53 ako dvojlôžková izba typu A rezervovateľná.)

Možnosť stravovania: Polpenzia/All Inclusive: Široká ponuka medzinárodných, národných a regionálnych jedál formou bufetu s pravidelnou tematikou 223 a niektoré jedlá pripravované pred hosťami. K dispozícii sú aj vegetariánske jedlá. FR (ACEA53): raňajky formou bufetu.

Pri rezervácii all-inclusive:
All Inclusive: Early Bird raňajky (za studena medzinárodný bufet od 6-8 hod), raňajky (8-10: 30 hod) a večera (v lete od 18: 30-22 hod //v zime od 18-21: 30 hod) každý v hlavnej reštaurácii s teplého a studeného bufetu a kuchárske šou. Neskoré stúpačky raňajky (pečivo a koláče od 10: 30-12 hod) a obed (13-15 hodín), z ktorých každý v bare pri bazéne "La Geri". Od 15:30 hodín studené sendviče, hranolky (vo vreciach), jogurty a ovocie. Miestne a medzinárodné alkoholické a nealkoholické nápoje od 10: 30-24 hod na AI kartu. Od 22: 30-6 hod je polnočné občerstvenie na recepcii (za studena sendviče, ovocie, jogurt,Voda a nealkoholické nápoje). S minimálnym pobytu 7 nocí je možné aj večera v à la carte reštaurácie Kasbah vzlete (rezervácia nutná). Tenis (1 hodina za izbu za pobyt v cene), rovnako ako minigolf (1/2 hodinu za izbu, za pobyt).
Poznámka: bezlepkové výrobky k dispozícii (na vyžiadanie/ak je k dispozícii na mieste). Pri rezervácii poznámku, zadajte prosím toto.

Hviezdičky: 4 hviezdičky

Zábava: Rozmanitý animačný program ako napr. B. Boccia, obrie šachy, streľba lučišť a pušiek a stolný tenis (vrátane) a herňa s biliardom (za poplatok), šípky a veľký TV pre športové vysielanie.

V cene sú zahrnuté športy: stolný tenis, posilňovňa a sauna a turecké kúpele.

Šport za poplatok: biliard, tenisový kurt, mini golf, masáže a turecké kúpele.

Hotelový servis: denné upratovanie, zmena posteľnej bielizne každý druhý deň a zmena uterákov každý deň.
**********
Wi-Fi v celom hoteli, vrátane
Internetový kútik (na recepcii av konferenčných miestnostiach)
**********

Upozornenia: Tento hotel je možné rezervovať len pre dospelých nad 18 rokov.
****
Bezbariérový hotelový objekt.
K dispozícii je 9 bezbariérových izieb (len ako požiadavka zákazníka/výhľad na more alebo na bazén).

Poznámka 2: Hotel Kontakt:
C/Gan Canaria 1
35580 Playa Blanca
Lanzarote
Telefón: (34) 928 51 76 76
Fax: (34) 928 51 70 35
e-mail:
Katalóg "Canaries · Madeira" Zima 2020/21 na strane 127.
Katalóg "Canaries · Madeira" Summer 2021 na strane 125.

Sezóna Poznámka: Hotel ACEA53 ponúka len denné možnosti. Zrušenie/zmena/zmena je možná iba organizátorom.

Informácie o Corona pandémie: Upozorňujeme, že v záujme vlastnej bezpečnosti ďalekosiahlych opatrení na zníženie Corona pandemickým byť prijaté vo vašom hoteli a počas vašej dovolenky.
To môže, v závislosti na regionálny rozvoj k určitým zmenám a obmedzenie napájanie hotelového olova (z. B. niektorý ústa strážnej služby vo verejných priestoroch, v znení neskorších predpisov koncepty reštaurácií, žiadne alebo len obmedzené liečebné procedúry, žiadny alebo len obmedzený animácie, nie mini- Club-care, ...).
Tieto opatrenia sú najmä na svoje osobné ochranu.
Samozrejme, že všetky osvedčené pravidlá správania, ako napríklad hygieny rúk, dodržiavanie minimálnej vzdialenosti a kašeľ/kýchanie etikety sú tiež pozorovať každý hosť musí cestovať.
Regulačné požiadavky môžu prípadne v krátkom čase, v závislosti na aktuálnom vývoji, byť prispôsobená pre jednotlivé hotely, rekreačné strediská a regióny.zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
30.11. - 7.12.2021
803,00 €
4.12. - 11.12.2021
712,00 €
5.12. - 12.12.2021
703,00 €
7.12. - 14.12.2021
788,00 €
9.12. - 16.12.2021
718,00 €