Popis hotela
Termíny a ceny
Hodnotenia / Recenzie
Mapa

Gloria Izaro Club Hotel
* * * * *

Pre tento hotel momentálne nemáme v ponuke žiadne termíny
Miesto:
Hotel Gloria IZAR Club Hotel sa nachádza cca. 800 metrov od piesočnatej pláže Playa Grande.Mesto Arrecife je cca. 15 km.Obchody sú cca. 800 metrov od hotela, a supermarket sa nachádza v blízkosti hotela.Najbližšie bary a reštaurácie sú vzdialené asi 300 metrov.Najbližší nočný klub je vzdialený asi 300 metrov.Ďalším zaujímavým od hotela: PN Timanfaya (asi 25 km), Jameos del Agua (asi 50 km) a Manrique Foundation (asi 35 km).Mobility na dovolenku pri autopožičovne tiež prenájom motocyklov a taxi a autobusová zastávka cca 150 metrov.V prípade núdzovej lekárskej starostlivosti je nemocnica vzdialená asi 15 km.Letisko (ACE) je cca. 10 km ďaleko.

Hygienické a bezpečnostné opatrenia
Na ochranu zdravia z hostí, tieto opatrenia ochrany zdravia a bezpečnosti je potrebné vziať v hoteli: súlad s odporúčaniami WHO a miestnymi zákonmi, školení a vybavení s hygienou a pracovníkmi ochrany, zabezpečený prístup k zdravotné kontroly dodávateľom a zamestnancom, politiky nahradiť personálu, vhodné kapacity a bežecké trasy v spoločných priestoroch, ručné sanitizers vo všetkých oblastiach, intenzívnejšie čistenie a dezinfekcia protokolov pre každý, ochranných obrazoviek v priestore recepcie, opatrenia na kontrolu prideľovania výťah, možnosťou vlastného stravovanie, prispôsobené reštaurácii miestnosti zhromažďovanie ľudí, minimálna vzdialenosť 2 m medzi stoly v reštauráciách,Nová ďalšiu zákazku vonkajších priestorov pre stravovanie, reštaurácia s kontrolovaným prístupom (občas predĺžená otváracia obmedzený prístup), bar s kontrolovaným prístupom (občas predĺžená otváracia obmedzený prístup), bufet alternatív (obrazovkách bezpečne ktorých veľkosti porcií, výkon služby) Jednorazové Stolný len zatvorené fľaše v veľkosti porcií, zvýšená kontrola obsahu chlóru a dezinfekčných protokolov pri bazéne, najmenej 2 m medzi solária, dodatočný priestor pre rodiny s deťmi bazénov, self-ochrana zariadení pre hostí (rukám, masky), zavedených odporúčaniach pre novo sa objavujúcich infekčných prípadov, kontrolné meranie teploty pre hostí dezinfikované miestnosti,Zintenzívnenie dezinfekcia/protokoly čistenia, denné dezinfekcia miestností, 24h prestávka zabezpečenie pri prechode medzi check-in a check-out, personál s self-ochranné vybavenie, čerstvý výmena vzduchu (vzduchový filter) a denná výmena uterákov v miestnosti.Hotel už bol udelený miestnej pečať na rozsiahlych záruk a schválený.

Vlastnosti:
2013 naposledy kompletne zrekonštruovaný 3-podlažná 4-hviezdičkový hotel pláž je 106 izieb sa šíri cez hlavnej budovy a dvoch hospodárskych budov. To ponúka 24 hodín denne (check in od 15:00 Check out do 12:00 hod), výťah, klimatizácia, trezor (za poplatok), parkovisko (zdarma) a bezpečnostný vstupný systém. Ku stravovanie patrí reštaurácia obstarávať (klimatizovaná) a snack bar. Môžete zakončiť v hotelovom bare rušný deň. Vo verejných priestoroch je k dispozícii hotel. Domácnosť je zadarmo. Lekárska služba je spoplatnená.

pool:
Na vonkajšej strane hotela v stredomorskom štýle patrí sladkovodný bazén s bazénom samostatný detský (otvorený od januára do decembra). Tu sú slnečníky zdarma.

Stravovanie:
Raňajky (8:30 až 10:30) formou bufetu. Polpenzia zahŕňa raňajky a večeru.

Šport/Zábava:
Šport a zábava: aerobik, tenis a biliard (v prípade potreby pre non-poplatok). (V prípade potreby sa na non-poplatok.). Golfové ihrisko sa nachádza 1 km od hotela. Požičovňa bicyklov. Zábavy pre dospelých: zábavný program s večerným show a živá hudba. Detské ihrisko. Stráženie detí: zábavný program pre deti (2-14 rokov).

Doplňujúce informácie:
U niektorých zariadení alebo činností, môže byť spoplatnené. Niektoré služby sú závislé na ročnom období a miestnych klimatických podmienkach. Jazyky: angličtina, nemčina, francúzština a španielčina. Platobné karty: Visa a Euro/Mastercard. Niektoré služby alebo ponuky môžu byť k dispozícii alebo úplne uzavretý z dôvodu nových COVID19 zdravotníckych protokolov môže iba v obmedzenej miere. Zmeny môžu byť použité bez predchádzajúceho upozornenia.

Apartmán typu Standard (balkón alebo terasa):
S rozkladacou pohovkou ako prístelkou, detská postieľka (zdarma), Dlažba, spoločným bazénom, varná kanvica (zdarma), balkón alebo terasa, internet (zdarma), trezor (GEG. Poplatok) a TV s plochou obrazovkou so satelitnými a miestnymi kanálmi, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Single Štandardná apartmán (balkón alebo terasa):
S rozkladacou pohovkou ako prístelkou, detská postieľka (zdarma), varná kanvica (zdarma), balkón alebo terasa, trezor (GEG. Poplatok) a TV s plochou obrazovkou so satelitnými a miestnymi kanálmi, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou. Kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Dôležitá poznámka:
Vzhľadom k predpísaných opatrení Covid19 ochranu môže viesť k obmedzeniu ponuky a/alebo možného využitia pochádzajú z hotelovej zariadení.
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Oficiálne hodnotenie: 4
Hodnotenia klientov: 5 / 6
{{ review.name }}
{{ review.name }}
Nenechajte si ujsť: {{ review.bubble }}
{{ review.rating }}
{{ review.recommendation ? 'Odporučil by svojim známym' : 'Neodporučil by svojim známym' }}
Typ dovolenky: {{ review.type }}
Cestoval: {{ review.readable_date }}
{{ review.text }}