Finca Isabel
* * * * *

konečná cena za os.: 861 €
Popis hotela Termíny a ceny

Popis hotela


Tento láskyplne obnovy zámok postavený v 18. storočí. Hosťom v dvoch apartmánoch a troch štúdiách, ktoré tiež inšpirujú komfort obvyklé hosťom. Slnečná terasa a bazén sú integrované do lávové jaskyne - Cool občerstvenie obklopená ohnivým skaly.

Váš hotel: zrekonštruované vile zo 18. klimatizačné slnečnou terasou a bazénom sú integrované do lávové jaskyne

Miesto: Mozaga

Miesto:
 • centrum: Teguise, cca. 8 km
 • piesočná pláž


vybavenie:
 • Oficiálna kategória: 4
 • Počet bytových jednotiek: 5
 • Slnečná terasa
 • 1 bazén


Studios (ST/STY/S1Y):
 • Studio, kombinovaný obývacia izba/spálňa, sprchovací kút, trezor, 1 TV (satelit), stereo, kuchynská linka, plynový/elektrický sporák, mikrovlnná rúra, kávovar, sendvičovač, chladnička, terasa (zariadený), výmena posteľnej bielizne, uterákov, záverečné upratovanie


Apartmány typ A (APA/APR):
 • Byt, oddelená obývacia izba, dve oddelené spálne, sprchovací kút, trezor, 1 TV (satelit), stereo, kuchynská linka, plynový/elektrický sporák, rúra, mikrovlnná rúra, kávovar, sendvičovač, chladnička, terasa (zariadený), zmeny posteľná bielizeň, výmena uterákov , odevov


Apartmány typ B (APB):
 • Byt, oddelená obývacia izba, dve oddelené spálne, sprchovací kút, drevené podlahy, trezor, 1 TV (satelit), stereo, kuchynská linka, plynový/elektrický sporák, rúra, umývačka, mikrovlnná rúra, kávovar, sendvičovač, chladnička, terasa (zariadený) výmena posteľnej bielizne výmena uterákov, upratovanie


stravovanie:
 • bez stravy


Deti:
 • Vybavenie izby: detská postieľka


Tipy: Poznámky: Medové týždne Špeciálne: 5% zľava za doklad o manželstve

Medové týždne Špeciálne: Pri rezervácii izby medové týždne dostanete novomanželov alebo svadobné výročia preferenčnú sadzbu. Tiež dostanete pri rezervácii izby medové týždne:
 • 1 fľaša sektu a ovocie na izbe pri príchode


Poznámka pre požičovní podmienok: Auto YouKarInklusive zahovoril voz po celú dobu vášho pobytu.Samozrejme, s daní a poistenia, neobmedzený počet kilometrov a Flughafengebühr.Hinweis: nadobudnutie aleboNávrat na prenájom sa uskutoční na letisku.Prosím kontakt po príchode do nášho tour manažérom alebo Flughafenbüro.Mietwagenleistungen YourKar Kanárskych Ceny: zahrnúť neobmedzený počet kilometrov, v súčasnosti platné miestne dane, poistenie cestujúcich, Havarijné poistenie a ochranu proti krádeži so spoluúčasťou vo výške € 681 do € 908 v závislosti na nájomnej kategórii automobilov.S vylúčením nadbytočného poistenia vo výške € 6,81 do € 7,95 môže byť dokončená za deň (v závislosti na automobilovom kategórii prenájom) tiež na mieste.Cena za prenájom za deň zodpovedá dobe 24 hodín od začiatku prenájmu.V prípade, že prenajatý automobil je vrátená najneskôr do akvizičného času kvôli odletoch lietadiel, nutné objednať vopred, ďalší prenájom deň, ako základ pre prestavenie na mieste iné auto nájomného werden.Tankregelung: Váš prenájom auta budú odovzdávané s plnou nádržou a musí byť vrátené s plnou nádržou, inak servisné poplatky anfallen.Kaution: V čase zdvihnúť vklad je požadované.Záloha must/Ostatné jazdci s kreditnou kartou hlavného vodiča Amex, Visa alebo MasterCard erfolgen.Mindestalter: 21 rokov, 2 roky preukazu.Za každého ďalšieho vodiča maximálne € 30 do € 3 za deň, počítané za prenájom.Pre mladých vodičov vo veku 21 až 25 rokov bude na mieste 6 € za deň, maximálne 60 za prenájom berechnet.Kindersitze (0-18 kg)/vysokých miest (15-36 kg): sú povinné a deti do 12 rokov a/alebo 1,50 m vysoký, alebo je k dispozícii za € 3 za deň na vyžiadanie a najviac 30 € za Miete.Flughafenzuschlag: Pri zapožičanie/návrat na letisku bez príplatku vyberá sa v rámci otváracej doby, mimo každú CZK 40.Hinweise: Jazda na nespevnených cestách nie je povolené.V prípade nehody, ak je to potrebné, priamo na mieste správnych poplatkoch.Preprava zvierat v nájomnej aute nie je inzerovanej podmienky autopožičovne sú platné v čase tlače. Predmet zmeny.

Dôležitá poznámka k Covid-19:
Vo všetkých krajinách budú platiť až do ďalšieho koróny a oficiálne umiestnených obmedzenia, ktoré ovplyvňujú každodenný život obyvateľov a dovolenku z turistických hostí. Obmedzenie sa mení v krátkodobom horizonte a kontinuálne. Najmä zásadu existujúce komunity ponúkne nástroje a prístroje (napríklad reštaurácie, kúpele, bazén, športoviská, starostlivosti o deti a dopravné služby), podliehajú obmedzeniam. Tie sú spôsobené globálne súčasných okolností a preto bohužiaľ nevyhnutné. Spoločne s našimi miestnymi partnermi zabezpečíme, aby vaša dovolenka čo najpríjemnejšie.
zobraziť celý popis
Tento popis je neoficiálny, informatívny a právne nezáväzný. Oficiálny popis usporiadateľa nájdete priamo v objednávke.
Dovoľujme si vás informovať , že popis hotela je prekladaný z nemeckého originálu do slovenského jazyka automaticky a má len informatívny charakter. Ďakujeme za porozumenie.
Prvé voľné termíny mojej dovolenky
10.9. - 18.9.2021
861,00 €
15.9. - 25.9.2021
795,00 €
15.9. - 28.9.2021
869,00 €
15.9. - 27.9.2021
832,00 €
16.9. - 25.9.2021
836,00 €